ua
|
ru
Реєстрація Вхід
 Логін*:
 Пароль*:
050 30 52 552
067 46 52 552
093 84 47 447

0 товарів
0 грн.

Статті

21 січня 2020  Якою насадкою знімати гель-лак

Гель-лак з'явився в нейл-індустрії відносно недавно, але вже зміг завоювати велику армію своїх шанувальниць. Він легко може прикрашати нігті від 2 до 4 тижнів без необхідності заміни або корекції. Таке покриття зберігає глянець і не стирається на кінчиках нігтів. Гель-лак не містить у своєму складі шкідливого формальдегіду, а також захищає нігтьову пластину від механічних пошкоджень.

21 січня 2020  Фрезери для манікюру в домашніх умовах

Догляд за нігтями - один з найбільш динамічно розвиваються напрямів індустрії краси. Зміни торкнулися не лише матеріалів для покриття нігтьових пластин, а й проведення процедури. Завдяки винаходу німця Едуарда Герлаха, який ще наприкінці 60-х років винайшов першу машинку для апаратного манікюру, у всіх з'явилася можливість вибору, який робити манікюр - обрізний або апаратний.

21 січня 2020  Кислотний педикюр плюси та мінуси

Кожна дівчина приділяє своїм ногам уваги не менше, ніж іншим частинам тіла. Гарний педикюр неможливий без доглянутих стоп та п'ят. Обрізний педикюр або вплив на шкіру за допомогою металевих щіток може спричинити механічне пошкодження шкіри. Кислотний манікюр значно безпечніший за свої аналоги.

21 січня 2020  Як використовувати акварельні краплі чорнила для манікюру.

Розвиток нейл-індустрії постійно відкриває нові можливості для втілення навіть найсміливіших фантазій в прикрасі нігтів. Часи, коли колір лаку мав збігатися з помадою, залишилися далеко в минулому. Тепер кожен може виявити свою індивідуальність, і не лише у виборі кольору покриття.

21 січня 2020  Хто створив шелак

Культура догляду за нігтями має історію, що налічує тисячоліття. Знаменита Клеопатра забарвлювала свої нігті за допомогою хни. Стародавнім китайським імператорам покривали нігті сумішшю з воску та соку різних дерев. Навіть металеві пластини застосовувалися для їх захисту.

1 2 3 4 5 6 7 ... 32