ua
|
ru
Реєстрація Вхід
 Логін*:
 Пароль*:
050 30 52 552
067 46 52 552
093 84 47 447

0 товарів
0 грн.

Статті

22 березня 2019  5 способів збільшити кількість клієнтів свого салону у “не сезон”

Конкуренція у сфері нейл-індустрії дуже велика. Вивести свій манікюрний салон на новий рівень досить непросто. Здається, що для цього потрібні великі вкладення. Звичайно, вони не завадять, але є дієві способи, які допоможуть досягти успіху. Давайте дізнаємося, як залучити клієнтів до салону краси.

07 лютого 2019  Як відновити нігтьову пластину після зняття акрилових, гелевих нігтів чи пошкодження нігтя?

Кожна жінка прагне мати доглянуті, красиві та стильні нігті. Однак різкі хімічні речовини, що містяться в багатьох засобах для манікюру, які використовуються в салонах краси, можуть завдати шкоди нігтьової пластини. Ми поділимося з вами основними секретами відновлення нігтьової пластини, що допоможе повернути її здоров'я.

07 лютого 2019  Як правильно обрізати нігті на ногах? Покрокове керівництво

Одним з найпоширеніших захворювань ніг є врослий ніготь. Ця проблема з'являється в результаті згинання нігтьової пластини та її вростання в шкіру пальця, що супроводжується сильними больовими відчуттями, а також може стати причиною розвитку інфекції. Уникнути цього можна, зробивши якісний педикюр.

25 січня 2019  Витяжка для манікюру Принцип роботи?

Кожна представниця прекрасної половини людства не з чуток знає, що доглянуті, красиві ручки здатні доповнити будь-який образ і справити незабутнє враження. На нігтьові пластини щомісяця відбувається величезний викид різних акрилів, що не дуже корисні для здоров'я. Особливо сильний удар отримують дихальні шляхи під час роботи, оскільки клієнти та майстри постійно вдихають пари акрилів і багато пилу, що утворюється при моделюванні та корекції нігтьової пластини.

25 січня 2019  Який декор для нігтів буває?

Дизайн нігтів - мистецтво прикраси витонченої жіночої руки - дуже давня наука. Споконвіку жінки різних народів прикрашали свої нігті, надягаючи на них розфарбовані наконечники або наносячи розпис. Сьогодні такий дизайн став окремим видом мистецтва, майстри змагаються між собою у витонченості та прояві фантазії. Зараз це мистецтво зветься нейл-арт, перша згадка про який зустрічається ще у древніх інків, які прикрашали нігті зображеннями орла.