ua
|
ru
Реєстрація Вхід
 Логін*:
 Пароль*:
050 30 52 552
067 46 52 552
093 84 47 447

0 товарів
0 грн.
03 травня 2018 

Як вибрати фрезер для манікюру?


Фрезер - надійний помічник у манікюрному мистецтві

У технології виконання манікюру існує 2 напрямки:

  • обрізний манікюр, який виконується спеціальними кусачками для кутикули та пилкою;
  • апаратний - робиться механізмом під назвою "фрезер". Цей особливий інструмент виконує роль помічника майстра. Адже за його допомогою процедура виконається набагато швидше, безпечніше та гігієнічніше.

Здавалося б, наявність спеціальних інструментів для нігтьового сервісу передбачає відвідування салону краси. Але механізм виконання апаратного манікюру настільки простий і легкий, що, маючи вдома фрезер, Ви без особливих зусиль та навичок упораєтеся із завданням. Тому, щоб не гаяти дорогоцінний час на ходіння по манікюрних салонах, зверніть увагу на цей апарат, і Ви зможете доглядати за своїми нігтиками в домашніх умовах.

Як вибрати фрезер для апаратного манікюру?

Однозначної відповіді на це питання просто не існує. На ринку є безліч моделей, які відрізняються характеристиками:

  • потужність і швидкість обертання. Вибір залежатиме від того, з якою метою Ви його купуєте. Якщо Ви – майстер манікюру, який виїжджає додому до клієнта, достатньо буде портативного фрейзера. Він компактно розміститься у Вашій робочій сумці. Для обробки не тільки кутикули, але і для нарощування нігтів, педикюру потрібен потужніший апарат, який впорається зі складними ділянками. Для майстрів-професіоналів, що працюють у салонах краси, можна звернути увагу на професійні моделі, які стаціонарно встановлюються у приміщенні. Який фрезер для обробки нігтів вибрати – залежить тільки від Ваших уподобань;
  • зовнішній вигляд і відсутність шуму та вібрацій. Зовнішній вигляд апарата виконує лише естетичну функцію. Але зверніть увагу на якість корпусу. Він не повинен шуміти та вібрувати під час роботи. Перед покупкою попросіть менеджера увімкнути його в мережу. Візьміть ручку фрезера в руки та відчуйте її тяжкість. Якщо вона зручно сидить, не надто важка – сміливо купуйте;
  • механізм кріплення та кількість насадок. Механізм має бути надійним. Насадки не повинні вільно бовтатися. Адже апарат досить дорогий – витратно щомісяця його ремонтуватиме. Перед тим, як вибрати апарат для манікюру, потрібно проаналізувати, які процедури Ви виконуватимете. Від цього залежить кількість насадок. Купуючи насадки окремо, Ви можете суттєво переплатити.

У результаті, який би апарат Ви не купили, кожен механізм потребує певного догляду та чищення. Щоб фрезер послужив Вам тривалий час, слідкуйте за чистотою насадок та самого приладу. Тоді цей помічник доставлятиме радість Вам і користь клієнтам.

Переваги інтернет-магазину Bonanza

Бажаєте поповнити колекцію лаків або вибрати прилад для апаратного манікюру? Ми запрошуємо скористатися пропозиціями інтернет-ресурсу Bonanza. Наша перевага в тому, що ми:

  • надамо кваліфіковану допомогу у виборі;
  • проконсультуємо з приводу будь-якого товару з каталогу;
  • надамо гарантійні сертифікати на інструменти та супутні товари;
  • боремося за свою репутацію та за кожного нашого клієнта, надаючи йому надійний товар та високоякісний сервіс.