ua
|
ru
Реєстрація Вхід
 Логін*:
 Пароль*:
050 30 52 552
067 46 52 552
093 84 47 447

0 товарів
0 грн.
26 квітня 2018 

Що потрібно для гель лаку?


Модний манікюр гель-лаком — особливості та переваги

Доглянуті красиві руки — ознака стильної та успішної сучасної дами. А однією з головних прикрас є бездоганний манікюр. На жаль, звичайні лаки не мають стійкості до різних негативних впливів і доводиться чи не щодня виконувати коригування нігтя та лакового покриття, що завдає ряд незручностей.

Прогресивною манікюрною інновацією стало покриття гель-лаком. Увійшовши до нейл-арту порівняно недавно, гель-лак вже завоював велику аудиторію представниць прекрасної статі. І це не дивно — адже його переваги просто очевидні. Головна перевага — такий манікюр тримається у ідеальному стані до 3 тижнів. Структура гель-лаку дозволяє вирівняти та приховати дефекти нігтьової пластини, запобігти ламкості та потовстіти ніготь, що особливо актуально для дівчат зі слабкими та тонкими нігтьовими пластинами. Наноситься гель-лак досить просто, тому виконання такого манікюру в домашніх умовах не складе великої праці. При цьому виробники пропонують величезний вибір палітри кольорів та текстурних рішень для створення креативного ефектного манікюру. Крім того, на відміну від геля для нарощування, гель-лак, гель-лак абсолютно безпечний для природної нігтьової пластини.

Що потрібно для правильного нанесення гель-лаку для нігтів

Щоб домогтися естетичного та стійкого манікюру гель-лаком наносити його потрібно з дотриманням технології та використовуючи спеціальні засоби . Для покриття нігтів гель-лаком потрібно виконати попередню обробку пластин, а також придбати такі засоби:

  • фольга та рідини для зняття попереднього гелевого покриття, наприклад, FOX Gel Remover;
  • засоби попередньої обробки нігтя — дегідратори, знежирювачі та дезінфектори. У каталозі інтернет-магазину Bonanza пропонуються і комбіновані засоби FOX FOX Nail Prep зокрема;
  • прайм, який наноситься першим для забезпечення міцного зчеплення з гель-лаком. Для манікюру гель-лаком треба вибирати. target="_blank">безкислотний праймер;
  • база(основа) - обов'язковий компонент, який наноситься перед кольоровим лаком;
  • власне гель-лак вибраного кольору;
  • топ— фінішне покриття, яке закріплює лак, оберігаючи від сколів, дефектів та сприяє збереженню ідеального блиску. Топ може бути з дисперсійним липким шаром або без нього; " rel="noopener noreferrer" target="_blank">рідина для видалення дисперсійного шару;
  • лампи для сушіння (полімеризації) покриття на кожному етапі. LED-лампа — дозволяє виконати сушіння за 30 сек., УФ — більш бюджетний варіант, але сушить трохи довше — 2 хвилини.

Для попереднього приведення нігтя у належний стан та надання йому форми необхідно придбати якісні інструменти — пилочки-краплі, бафи для шліфування , пушер для видалення шкіри біля основи нігтьової пластини, манікюрні ножиці, апельсинові палички для роботи з кутикулою.

Рекомендації щодо вибору засобів та інструментів

Для досягнення позитивних результатів потрібно купити якісні інструменти та рідини надійних перевірених виробників. У каталозі інтернет-магазину Bonanza пропонується широкий вибір засобів для виконання гель-лакового покриття на професійному рівні від таких іменитих брендів як Kodi, FOX, IBD, Bluesky, PNB, Seche, Nail Tek, набори для шелаку CND). У нас можна придбати інструментарій для попередньої підготовки нігтів, манікюру, а також лампи для полімеризації гарантованої якості за доступною ціною.