ua
|
ru
Реєстрація Вхід
 Логін*:
 Пароль*:
050 30 52 552
067 46 52 552
093 84 47 447

0 товарів
0 грн.

Статті

21 січня 2020  Як стерилізувати манікюрні інструменти в домашніх умовах

Догляд за нігтями - невід'ємна складова життя кожної дівчини. Не обов'язково відвідувати салони краси для того, щоб мати доглянуті руки та ноги з гарним манікюром та педикюром. Ці процедури можна провести і в домашніх умовах за допомогою зручних манікюрних інструментів.

21 січня 2020  Які насадки потрібні для апаратного манікюру

За матеріалом фрези можуть бути твердосплавні, керамічні, алмазні та силіконові. Твердосплавні та керамічні найчастіше використовують для зняття покриття з нігтів. Однак, слід пам'ятати, що керамічні наконечники дуже ніжні, тому для зняття твердих покриттів їх використовувати не можна, також не слід тиснути на таку фрезу під час роботи з нею. Алмазні наконечники з невеликим діаметром найчастіше вибирають при роботі з кутикулою, а силіконові хороші для обробки ніжної, тонкої шкіри, а також для шліфування пальчика після обробки кутикули.

21 січня 2020  Який стерилізатор найкращий для манікюрних інструментів

Кожна дівчина регулярно робить манікюр. Незалежно від того, де він робиться – в домашніх умовах або в салоні краси, використовуються різноманітні інструменти. Сама процедура має ризик отримання порізу чи подряпин. Саме тому дуже важливо при проведенні манікюру використовувати стерильні інструменти, щоб уникнути попадання інфекції або зараження грибком.

21 січня 2020  Стерилізація інструментів для манікюру

У процесі манікюру відбувається взаємодія інструменту з тканинами та рідинами клієнта. Оскільки можливе попадання крові на приладдя, разом із нею на інструментах можуть виявитися хвороботворні бактерії. Деякі їх втрачають свої властивості при взаємодії з повітрям, проте, далеко ще не все. Для боротьби з вірусами та бактеріями в більшості випадків потрібна дія високих температур, тому стерилізувати манікюрне приладдя обов'язково необхідно після кожного застосування. Це питання здоров'я не тільки клієнтів, а й самого майстра.

21 січня 2020  Як користуватися сухожаровою шафою

Краса - не єдине завдання процедури манікюру або педикюру, регулярний догляд за шкірою пальців і нігтями дозволяє підтримувати їх нормальний стан, виключити захворювання, дискомфорт. Велику роль відіграє безпека під час процедури. Вона може бути забезпечена використанням інструментів, що пройшли стерилізацію. Тільки так можна уникнути ураження різними інфекціями та грибками.

1 2 3 4 5 6 7 ... 32