ua
|
ru
Реєстрація Вхід
 Логін*:
 Пароль*:
050 30 52 552
067 46 52 552
093 84 47 447

0 товарів
0 грн.
21 січня 2020 

Як користуватися сухожаровою шафою


Манікюр і педикюр без інфекцій

Краса - не єдине завдання процедури манікюру або педикюру, регулярний догляд за шкірою пальців та нігтями дозволяє підтримувати їх нормальний стан, виключити захворювання, дискомфорт. Велику роль відіграє безпека під час процедури. Вона може бути забезпечена використанням інструментів, що пройшли стерилізацію. Тільки так можна уникнути ураження різними інфекціями та грибками. Стерилізацію проводять з використанням спеціальних приладів - стерилізаторів, вони забезпечують очищення манікюрних та педикюрних інструментів від усіляких вірусів та бактерій. Різноманітність моделей стерилізаторів обумовлена відмінними один від одного методами стерилізації. Одним із найбільш ефективних приладів по праву вважається сухожарова шафа (сухожар).

Можливості сухожарів

В основі роботи сухожарової шафи лежить обробка інструментів сухим гарячим повітрям. Сухожари різняться між собою за:

  • обсягом;
  • діапазону робочої температури.

Від об'єму робочої камери залежить кількість інструментів, які зможуть одночасно проходити процедуру стерилізації, а від температури - час її проведення. Можливість регулювання температури в сухожарових шафах дозволяє здійснювати не тільки стерилізацію, але й процедури дезінфекції та сушіння, які проводяться за більш низьких температур. Усі прилади повинні занурюватися в розкритому вигляді, не стикаючись один з одним. Beauty Bonanza - інтернет-магазин сучасних рішень стерилізації У нашому магазині завжди можна знайти широкий асортимент сухожарових шаф, що дозволяє забезпечити належний догляд за приладами як в салонах краси, так і в домашніх умовах. Усі сухожари сертифіковані, відповідають заявленим характеристикам та мають гарантію від виробника. Допомогти обрати сухожар з оптимальними можливостями завжди готовий персонал нашого магазину, а хороша ціна не залишить байдужим будь-якого клієнта.

Наша компанія пропонує своїм клієнтам щоденне відправлення замовлень службами доставки: Нова Пошта, Ін Тайм, Делівері. Замовлення, оформлені після 15-00, надсилаються покупцеві наступного дня. Кожен покупець може скористатися можливістю оплати товару при отриманні або будь-яким іншим зручним для нього способом.

Зробіть свої інструменти стерильними, а нігті красивими!