ua
|
ru
Реєстрація Вхід
 Логін*:
 Пароль*:
050 30 52 552
067 46 52 552
093 84 47 447

0 товарів
0 грн.
30 квітня 2018 

Як вибрати лампу для гель лаку?


Краса нігтів за допомогою гель-лаку (шелаку)

У наші дні гель-лак перестав бути чимось дивовижним для жінок. Різні види манікюру, гарне оформлення, використання страз, слайдерів, акрилового розпису та іншого нейл-дизайну стали простими та доступними. І на нігти він виглядає витончено і вражаюче. Використання шелаку все частіше вжито жінки як один з невідкладних процесів для створення красивого образу.

Ви вирішили в домашніх умовах зробити собі манікюр з гель-лаком? І жодні перепони Вас не зупинять? Тоді спробуйте! Це не так уже й складно. Небагато знань, завзятість, терпіння і, звичайно ж, матеріали та спеціальне обладнання – ось і все, що може знадобитися. Багато брендів нейл-індустрії пропонують своїм покупцям стартові набори для роботи з гель-лаком, за допомогою яких можна зробити чудовий манікюр навіть майстрам-аматорам. У такий набір входять всі спеціальні матеріали та особлива лампа. Вона допоможе закріпити гель-лак на нігтях. Але можна самостійно купити собі всі матеріали, і лампу. Асортимент цієї продукції – широкий і різноманітний. користуватися. Адже не кожна лампа сушитиме лак однаково. Існує кілька видів апаратів.

  • УФ-прилад. Ультрафіолетові лампочки можуть полімеризувати будь-який вид гель-лаку. Тому такий апарат і популярний серед майстрів-початківців. Його ціна – відносно невисока, але лампочки часто виходять з ладу. Потрібно їх частіше міняти чи купувати інший пристрій. Термін закріплення лаку за допомогою ультрафіолету досить великий. Потрібно уважно стежити за тим, щоб кожен шар висох, інакше манікюр не вийде.
  • LED-прилади зі світлодіодами. Вони довше Вам прослужать, але й ціна виробу буде вищою. Перевага – вони не пересушують шкіру рук. Гель-лак полімеризується у такій лампі буквально за пару секунд. Дані пристрої працюють лише з певним видом лаків. Ці особливості прописані безпосередньо на інструкції гелю. Тому, якщо ви плануєте використовувати лампу для різних матеріалів, уважно читайте інструкцію.
  • Гібриди. Це лампи, які поєднують різні типи світіння. Ультрафіолет + світлодіоди, світлодіоди + флуоресцентні лампи. Їх плюс у тому, що вони працюють із будь-яким видом лаку. Моделі дорожчі. Ними користуються в салонах, щоб виконувати різноманітні процеси.

Вибираючи лампу для манікюру, проаналізуйте, як Ви працюватимете з нею. Від цього можуть залежати й інші критерії вибору: потужність, компактність, дизайн, функціональність. Bonanza - ми дбаємо про Вас!

Професійні майстри нашого магазину Bonanza допоможуть Вам у виборі лампи для сушіння гель-лаку. Вони дадуть консультацію щодо характеристик кожного приладу, порадять певну лампу під конкретний вид лаку, поділяться секретами щодо використання девайсів. Ми не тримаємо секретів від вас. Ваші доглянуті нігтики – наша гордість!