ua
|
ru
Реєстрація Вхід
 Логін*:
 Пароль*:
050 30 52 552
067 46 52 552
093 84 47 447

0 товарів
0 грн.
22 січня 2019 

Чим відрізняються гель-лаки від шелаку?


Щоб нігтики були красивими і доглянутими, а манікюр довго виглядав, як новенький, замість звичайного лаку для нігтів використовується гель-лак. чи шеллак. І той, і інший вид покриття досить довго тримається на нігтях, надає нігтям гарного вигляду, блиску, захищає нігті від зайвої ламкості і при нанесенні вимагає застосування ультрафіолетової лампи. Застосовуючи ці покриття, майстер може виявити фантазію у дизайні нігтів, використовуючи різні декоративні прикраси, малюнки.

Чим відрізняється гель-лак від шелаку

Деякі вважають, що це одне й те саме. Але ці покриття все ж таки відрізняються за складом і властивостями. Шелак є найпопулярнішим товаром американського бренду CND, який успішно поєднує позитивні якості гелю для нігтів та лаку. Відрізняються вони один від одного, насамперед, способами зняття та нанесення покриття. При нанесенні гель-лаку шліфують поверхню нігтьової пластини, потім її знежирюють, після чого наносять праймер. При використанні шелаку буде достатньо простого знежирення, тому покриття шелаком більш щадне та безпечне. Для зняття гель-лаку поверхню нігтя теж потрібно спочатку обробити пилкою, а потім нанести ватяні диски, змочені в спеціальному засобі і загорнути у фольгу, а через десять хвилин зняти лак, при необхідності, використовуючи апельсинову паличку. З шелаком процес спрощується завдяки відсутності необхідності обробляти поверхню пилкою.

Виходячи з цього, можна зробити висновок, що для тонких нігтів довше підійде нанесення Shellac. До того ж, фірма CND розробила спеціальну рідину для зняття покриття Product Remover, а також спеціальні бавовняні обмотки, що полегшують процес. Гель-лак і шеллак відрізняються за ціною, останній від оригінального виробника - дещо дорожчий. Але тут ціна продукції залежить від бренду. В інтернет-магазині Bonanza можна купити як гель-лаки від відомих виробників, так і шелак від компанії CND. Зверніть увагу на стартові набори, які включають все необхідне для довговічного, оригінального манікюру, робити який Ви зможете не тільки в салоні, але і в домашніх умовах. Продукція, представлена в нашому каталозі, оригінальна, тут немає фальсифікатів та підробок. У каталозі нашого сайту Ви знайдете новинки у сфері індустрії краси, у телефонному режимі зможете отримати кваліфіковану консультацію від співробітників магазину.