ua
|
ru
Реєстрація Вхід
 Логін*:
 Пароль*:
050 30 52 552
067 46 52 552
093 84 47 447

0 товарів
0 грн.
21 січня 2020 

Які насадки потрібні для апаратного манікюру


Різновиди насадок для апаратного манікюру

За матеріалом фрези можуть бути твердосплавні, керамічні, алмазні та силіконові. Твердосплавні та керамічні найчастіше використовують для зняття покриття з нігтів. Однак, слід пам'ятати, що керамічні наконечники дуже ніжні, тому для зняття твердих покриттів їх використовувати не можна, також не слід тиснути на таку фрезу під час роботи з нею. Алмазні наконечники з невеликим діаметром найчастіше вибирають при роботі з кутикулою, а силіконові хороші для обробки ніжної, тонкої шкіри, а також для шліфування пальчика після обробки кутикули. Практично кожен вид наконечників маркується за жорсткістю. Для цього існують різнокольорові обідки:

  • червоний - фреза м'якої дії (може ще бути два червоні обідки - суперм'яка насадка);
  • синій - насадка середньої м'якості;
  • зелений - фреза середньої жорсткості;
  • чорний - жорстка насадка.

Які насадки знадобляться у роботі

  • Для зняття покриття. Твердосплавні фрези з червоним і синім маркуванням підійдуть для зняття гель-лаку, з зеленим і чорним маркуванням - для гелю або акрилу. Початківцям краще не користуватися насадками з чорним маркуванням. Також слід пам'ятати, що насікання на таких фрезах можуть бути великі або м'які. Великі є агресивнішими. Їх краще використовуватиме зняття гелю чи акрилу. М'які насічки є більш щадними в роботі, з такими фрезами менша ймовірність завдати травми клієнтці. Досвідчені майстри можуть у роботі зі зняття гель-лаку використовувати керамічні наконечники.
  • Для роботи з кутикулою найчастіше використовуються алмазні наконечники. Краще брати м'які з червоним маркуванням, оскільки саме обробка кутикули є найбільш травмонебезпечним процесом. За формами алмазні фрези дуже різноманітні. Найчастіше використовуються насадки у формі кулі. Тут слід врахувати, що кожна форма фрези вимагає того, щоб майстер дотримувався особливої технології для її використання.
  • Для шліфування шкіри пальця після видалення кутикули застосовують силіконовий наконечник. Він досить м'який, щоб не травмувати ніжну шкіру. В магазині представлені всі види насадок для манікюрного фрезера. Вивчивши асортимент каталогу, Ви можете вибрати найбільш підходящі варіанти, зайти на сторінку перегляду кожного, переглянути характеристики, відгуки інших покупців та вибрати найбільш підходящі для своєї роботи вироби.

    У нашому магазині представлені виключно якісні товари, тому кожен покупець може бути впевнений у тому, що наконечники або інші необхідні для роботи інструменти прослужать довго. Знайомство з цими матеріалами може виявитися для Вас вельми пізнавальним.