ua
|
ru
Реєстрація Вхід
 Логін*:
 Пароль*:
050 30 52 552
067 46 52 552
093 84 47 447

0 товарів
0 грн.
21 січня 2020 

Стерилізація інструментів для манікюру


Навіщо потрібна стерилізація манікюрних інструментів?

У процесі манікюру відбувається взаємодія інструменту з тканинами та рідинами клієнта. Оскільки можливе попадання крові на приладдя, разом із нею на інструментах можуть виявитися хвороботворні бактерії. Деякі їх втрачають свої властивості при взаємодії з повітрям, проте, далеко ще не все. Для боротьби з вірусами та бактеріями в більшості випадків потрібна дія високих температур, тому стерилізувати манікюрне приладдя обов'язково необхідно після кожного застосування. Це питання здоров'я не лише клієнтів, а й самого майстра.

Як правильно стерилізувати інструменти?

Часто кажуть, що манікюр - це маленька операція, тому до питання стерилізації необхідно ставитись максимально відповідально. Правильне оброблення інструментів включає кілька етапів.

  • Дезінфекція - це обробка інструментів спеціальним засобом. У цьому питанні слід діяти за інструкцією. Якщо потрібно розбавляти деззасіб водою, слід додавати засіб у воду, а не навпаки. саме тим етапом, коли відбувається повне знищення бактерій і вірусів. Для цього слід помістити інструменти в середу, де буде підтримуватись температура 180 градусів. Ідеально для цього підходить сухожарова шафа.
  • Зберігання. Для того, щоб манікюрне приладдя залишалося стерильним до приходу наступного клієнта, їх необхідно правильно зберігати. З цією метою можна використовувати крафт-пакети (стерилізувати інструменти можна прямо в них) або помістити інструментарій в ультрафіолетову шафу. Після повного циклу обробки можна не турбуватися про загрози здоров'ю майстра та клієнта.
  • Товари для стерилізації в інтернет-магазині Bonanza

    У нашому інтернет-магазині представлений широкий вибір товарів для стерилізації інструментів. В наявності стерилізатори кулькові, UVC, LED-апарати, сухожарові шафи, крафт-пакети, ультрафіолетові шафи, ультразвукові мийки, контейнери для стерилізації.

    Всі товари розподілені за групами, що робить пошук необхідного зручним та швидким. На сторінках перегляду Ви можете вивчити характеристики пропонованої продукції, а також ознайомитися з корисними статтями та відео на тему.

    Кожен наш клієнт може вибрати зручні способи доставки та оплати покупок. Для доставки пропонуємо скористатися послугами компаній "Нова Пошта", "Delivery" або "Ін-тайм". Сплатити покупки можна готівкою кур'єру, післяплатою, переказом через Приват24 або на розрахунковий рахунок нашої компанії. Якщо у Вас виникли запитання, звертайтесь до наших менеджерів у телефонному режимі.