ua
|
ru
Реєстрація Вхід
 Логін*:
 Пароль*:
050 30 52 552
067 46 52 552
093 84 47 447

0 товарів
0 грн.
21 січня 2020 

Як стерилізувати манікюрні інструменти в домашніх умовах


Догляд за нігтями - невід'ємна складова життя кожної дівчини. Не обов'язково відвідувати салони краси для того, щоб мати доглянуті руки та ноги з гарним манікюром та педикюром. Ці процедури можна провести і в домашніх умовах за допомогою зручних манікюрних інструментів.

На жаль, подібні процедури мають на увазі порушення шкірного покриву, а отже, мають ризик занесення інфекції або грибка. Саме тому дуже важливо правильно доглядати манікюрні прилади, навіть якщо крім Вас ними ніхто не користується. Бактерії можуть потрапляти на інструменти під час зберігання, тому використання необроблених приладів небезпечне. можна поділити на етапи: дезінфекція, підготовка до стерилізації, власне стерилізація. Перед проведенням дезінфекції слід очистити інструмент від механічних забруднень. Дезінфекцію краще проводити з використанням готових розчинів чи антисептиків. Їхні склади підібрані у такий спосіб, щоб не пошкодити самі прилади під час проведення дезінфекції. Потім слід вимити прилади і просушити стерильною серветкою, тепер вони готові до стерилізації. Для стерилізації краще використовувати спеціальне обладнання - стерилізатори. Вони бувають різних видів:

  • ультразвукові;
  • кулькові;
  • сухожарові;
  • ультрафіолетові;
  • гласперленові.

У кожного з них свій принцип роботи, тому при виборі відповідного апарату обов'язково слід враховувати кількість людей, які користуються одним набором інструментів. А саму процедуру проводити згідно інструкції до приладу.

Інтернет-магазин Beauty Bonanza - все для безпечної краси рук та ніг

завжди можете знайти широкий вибір дезінфекторів та антисептиків від найкращих виробників. Різні обсяги флаконів дозволяють вибрати оптимальний варіант як для процедури дезінфекції в домашніх умовах, так і під час подорожей. Кращі стерилізатори, представлені в асортименті нашого магазину, дозволять не помилитися з вибором і підібрати необхідний саме Вам.

при виборі, а також оперативної доставки замовлень. Можливість оплати при отриманні дозволяє переконатися в правильній комплектації замовлення. Зробіть нігті красивими, а саму процедуру - безпечною разом з Beauty Bonanza!