ua
|
ru
Реєстрація Вхід
 Логін*:
 Пароль*:
050 30 52 552
067 46 52 552
093 84 47 447

0 товарів
0 грн.
26 квітня 2018 

Як наносити гель лак?


Чому варто вибрати гель-лак

Гель-лак — Справжнє інноваційне рішення манікюрної індустрії. Не пошкоджуючи природне нігтьове покриття, таке нанесення має колосальний ефект. Уявіть собі, одного разу варто пофарбувати нігті — і два-три тижні можна не думати про скелі і коригування, не змивати і фарбувати лак, що знову облупився, не ховати руки, якщо казус стався в самий невідповідний момент, та й взагалі не переживати про вплив води, хімічних миючих засобів, сонця та інших негативних впливів — нігті будуть у повному порядку.

Якщо у Вас немає часу на відвідування салону, нанести гель-лак можна і в домашніх умовах. При цьому необхідно озброїтися кількома засобами та інструментами, а також виділити на процедуру приблизно годину-півтори будь-якого зручного відрізка часу. На відміну від звичайного манікюру наносити гель лак потрібно правильно, чітко дотримуючись технології та користуватися при цьому спеціальними засобами, які Ви можете купити в інтернет-магазині Bonanza.

Підготовчий етап

Для того, щоб правильно нафарбувати нігті гель-лаком вдома, необхідно в арсеналі інструментів мати такі засоби: rel="noopener noreferrer" target="_blank">пилкадля надання нігтям відповідної форми, пилка-крапелька, баф;

Якщо Ви наносите гель-лак вдома — дотримуйтесь рекомендацій майстрів манікюру і не нехтуйте підготовчим етапом, оскільки інакше лакове покриття не буде міцним та естетичним. Спочатку надаємо форму нігтям, використовуючи пилочку-краплю, обов'язково апельсиновою паличкою потрібно підігнути кутикулу, а також виконати легке шліфування нігтьової поверхні за допомогою бафа для забезпечення гарного зчеплення гель-лаку з нігтем. Далі виконується дезінфекція, знежирення та дегідрація (сушіння) нігтя з використанням допоміжних рідин, наприклад Kodi Nail Fresher, FOX Nail Prep, IBD Dehydrate.

Як правильно покривати нігті гель-лаком

завершення підготовки ніготь потрібно покрити безкислотним праймером Kodi Ultrabond, IBD Power Bond. Цей варіант більш щадний, ніж кислотний і використовується для шелаку, але акрилового нарощування не підходить. Далі ніготь покривається топ-базою і виконується сушіння УФ-лампою протягом двох хвилин або LED — півхвилини. Час потрібно дотримати, інакше лакове покриття тріскатиметься. Далі можна фарбувати ніготь кольоровим гель-лаком, обов'язково пройшовшись по торцях, причому правильно наносити не один, а два шари, кожен висушуючи УФ-лампою. Завершальний етап — це нанесення фінішного закріплюючого шару, сушіння і подальше зняття липкого дисперсійного шару, для чого можна використовувати, наприклад, Fox Clesnser. Всі необхідні компоненти для виконання якісного гель-лакового манікюру можна придбати в режимі онлайн, вибравши з каталогу нашого інтернет-магазину Bonanza. Ми пропонуємо виключно оригінальну продукцію за доступними цінами з доставкою по всій Україні.