ua
|
ru
Реєстрація Вхід
 Логін*:
 Пароль*:
050 30 52 552
067 46 52 552
093 84 47 447

0 товарів
0 грн.
25 січня 2019 

Витяжка для манікюру Принцип роботи?


У здоровому тілі здоровий дух

Кожна представниця прекрасної половини людства не з чуток знає, що доглянуті, гарні ручки здатні доповнити будь-який образ і справити незабутнє враження. Облаштовуючи робоче місце, майстру манікюру слід подумати про якість матеріалів, стерильність інструментів, а також про безпеку. Під час манікюрних (педикюрних) процедур особливо сильний удар отримують дихальні шляхи, оскільки клієнти та майстри постійно вдихають пил, який утворюється при моделюванні та корекції нігтьової пластини.

Професіонали манікюрної справи знають, що краса та здоров'я - тотожні поняття. Основна мета роботи майстра – не ставити під удар здоров'я – своє та клієнта. Для безпеки роботи використовують манікюрну витяжку.

Принцип роботи витяжки для манікюру

Манікюрна витяжка - це пристрій з підсвічуванням, який використовується для очищення повітря від запаху фарби та дрібних частинок, що виникають під час роботи. Дане пристосування кріпиться або ставиться на робочий стіл майстра, займає досить мало місця, при цьому дуже ефективно працює.

Незважаючи на невеликі габарити та тиху роботу, витяжка швидко поглинає пил, інші маленькі частинки, не даючи їм осідати на предметах декору та легких майстрів та клієнтів.

Використовувати витяжку для манікюру легко. Достатньо підключити прилад до електромережі. Пристрій може бути оснащений одним або кількома вентиляторами (залежно від потужності). За допомогою них буде відбуватися всмоктування в мішечки для пилу, які необхідно періодично змінювати для більш швидкої роботи пристрою. для манікюра. Всі витяжки відрізняються високою якістю, безпекою та прийнятною ціною.

Замовлення приймаються в онлайн та телефонному режимі. При виникненні питань наші кваліфіковані фахівці проконсультують, допоможуть зробити правильний вибір та оформлять покупку. Відправлення товару провадиться протягом 24 годин після оформлення в будь-який куточок країни.

Будьте красивими та здоровими з інтернет-магазином Bonanza!