ua
|
ru
Реєстрація Вхід
 Логін*:
 Пароль*:
050 30 52 552
067 46 52 552
093 84 47 447

0 товарів
0 грн.
07 лютого 2019 

Як правильно обрізати нігті на ногах? Покрокове керівництво

Одним з найпоширеніших захворювань ніг є врослий ніготь. Ця проблема виникає в результаті згинання нігтьової пластини та її вростання в шкіру пальця, що супроводжується сильними больовими відчуттями, а також може стати причиною розвитку інфекції. Уникнути цього можна, зробивши якісний педикюр. Як правильно зробити педикюр будинку? Спеціалісти розробили 6 основних правил, як виконати педикюр будинку: Догляд за нігтями на ногах вимагає використання якісних інструментів. Варто пам'ятати, що інструменти для педикюру повинні бути досить гострими і міцними. Нігтьові пластини пальців ніг мають більш широку форму і щільну структуру, ніж на пальцях рук. Догляд за нігтями на ногах в домашніх умовах слід виконувати в міру їх відростання. Зазвичай достатньо виконувати процедуру раз на місяць, однак, людям з активним способом життя, можливо, доведеться виконувати педикюр трохи частіше. Багато хто запитує, як правильно обрізати нігті на ногах – до або після душу. У більшості випадків раціональніше виконати процедуру на сухих ногах, адже таким чином ви запобігти ламкості та гнучкості нігтів. Якщо ж ви зіткнулися з потовщеними нігтьовими пластинами, то перед тим як зробити педикюр будинку, розпарте ноги в теплій воді. Намагайтеся підтримувати оптимальну довжину педикюру, що становить 1-2 міліметри. Занадто коротке підстригання збільшує ризик вростання в шкіру. Намагайтеся створювати рівну прямокутну форму нігтів на ногах. Для цього достатньо обрізати їх прямою лінією. Спочатку це простіше зробити у два підходи. Перший розріз виконується кусачками, трохи в сторону від краю нігтьової пластини, а другий – по лінії першого. Для згладжування загострених країв використовуйте пилочку. Нею слід працювати у певному напрямку, щоб уникнути ламкості та розшарування. Пам'ятайте, що перед тим як робити педикюр вдома слід подбати про наявність спеціальних засобів для догляду за нігтями рук та ніг. Таким чином, ви не тільки забезпечите собі комфорт, але й подбайте про профілактику інфекцій. Як привести в порядок потовщені нігті?

травма;

грибкове захворювання;
  1. зайво тісне взуття.
  2. Якщо ваші нігтьові пластини на пальцях ніг занадто товсті і доставляють хворобливі відчуття, то наступні поради підкажуть, як правильно робити педикюр:
  3. Зануріть ноги в миску з теплою водою на певний проміжок часу, що становить щонайменше 10 хвилин. Після ванни слід використовувати рушник, щоб повністю просушити нігті і шкіру. Ця процедура допоможе пом'якшити нігті і підготувати їх до подальшої обробки. За допомогою гострих кусачок зробіть невеликі надрізи на нігті, щоб уникнути кришення, після чого його слід обрізати по прямій. Щоб знизити ризик вростання в шкіру, залишайте краї не заокругленими.
  4. Пилочкою акуратно згладьте кути і краї, які можуть чіплятися за одяг або взуття. Фахівець виявить причину неприємності і порадить дієві способи її усунення. Бажаючи зробити оригінальний дизайн нігтів на ногах, слід віддавати перевагу однотонному педикюру. Взимку фахівці рекомендують підбирати лак непомітних та пастельних тонів. У літній період можна віддати перевагу більш яскравим кольорам, наприклад червоному, рожевому або помаранчевому. У нашому магазині ви можете придбати не тільки якісні інструменти для педикюру, але і безліч гель-лаків різних відтінків. Для отримання кваліфікованої консультації від досвідчених фахівців та оформлення замовлення на оригінальну продукцію достатньо зв'язатися з нами за одним із номерів телефону.