ua
|
ru
Реєстрація Вхід
 Логін*:
 Пароль*:
050 30 52 552
067 46 52 552
093 84 47 447

0 товарів
0 грн.
22 січня 2019 

Що таке каучукова база для гель-лаку?


Краса врятує світ, або як каучукова база для гель-лаку спрощує життя

З кожним роком індустрія краси із завидним прискоренням розвивається у напрямку економії часу. Минули часи, коли в салонах краси проводили цілу добу, щоб виглядати бездоганно. Головна валюта 21 століття - час, і передовики намагаються максимально з ним зважати. Яскравим прикладом є популярність покриття гель-лак, за допомогою якого нігті будуть ідеальні два тижні і навіть більше!

Першим та одним з основних етапів покриття нігтя гель-лаком є нанесення бази. Базове покриття - це прошарок, який покликаний скріплювати лакове покриття з нігтем. Існує велика кількість різновидів основ для гель-лаків, що призначаються для формування відповідного манікюру. Серед них особливе місце займає продукція на основі каучуку. Як відбувається взаємодія каучуку з лаками і що таке каучукова база під гель-лак?

Каучук - це еластична речовина з чумацького соку певних рослин. Завдяки даному компоненту, основа дає якісніше зчеплення з нігтьової пластиною, внаслідок чого покращується стійкість манікюру, зменшується ймовірність сколювання гель-лаку та появи тріщин. Каучукові бази є повністю натуральними та у своєму складі містять кератинові волокна, які за допомогою природних властивостей потовщують нігтьову пластину.

За своїм зовнішнім виглядом каучукова база під гель-лак більш щільна, що дає можливість розширення діапазону творчих робіт, так як її можна наносити товстим шаром і вона не розтікається по нігті. Це також є безперечним плюсом для власниць тонких і ламких нігтів. База на основі каучуку проста у використанні. На початку процедури обробляти нігті праймером не обов'язково, плюс, шар бази швидко сушиться в ультрафіолетовій лампі, рівномірно застигаючи. Майстри та клієнти все частіше зупиняють свій вибір на каучуковій базі для гель-лаку.

В інтернет-магазині Bonanza - широкий спектр вибору каучукових баз для гель-лаків за доступними цінами

< Інтернет-магазин Bonanza надає якісні, сертифіковані товари для нігтьового дизайну, за доступними цінами, з гарантією якості. При виникненні питань наші кваліфіковані фахівці в режимі реального часу готові допомогти у виборі товару, який максимально задовольнятиме Ваші потреби. Надсилання замовлень здійснюється щодня. З нами бути красивою – просто!