ua
|
ru
Реєстрація Вхід
 Логін*:
 Пароль*:
050 30 52 552
067 46 52 552
093 84 47 447

0 товарів
0 грн.
21 січня 2020 

Фрезери для манікюру в домашніх умовах


Апаратний манікюр у домашніх умовах

Догляд за нігтями - один з напрямків індустрії краси, що найбільш динамічно розвиваються. Зміни торкнулися не лише матеріалів для покриття нігтьових пластин, а й проведення процедури. Завдяки винаходу німця Едуарда Герлаха, який ще наприкінці 60-х років винайшов першу машинку для апаратного манікюру, у всіх з'явилася можливість вибору, який манікюр робити - обрізний чи апаратний.

Машинка, що використовується для апаратного манікюру, або так званий фрезер, за своїм пристроєм нагадує бор-машину, що застосовується в стоматології. Вона може працювати від електромережі або акумулятора, комплектується насадками різного типу. Можливості фрезерів для домашнього використання

/frezeri-dlya-manikyura/using-domashniye" rel="noopener noreferrer" target="_blank">Фрезери для манікюру в домашніх умовах відрізняються від своїх професійних родичів за потужністю приладу та швидкістю обертання. Як правило, вони легші за вагою, не такі потужні, з меншою швидкістю обертів, а також простіше в управлінні. Але вони можуть виконувати широкий спектр маніпуляцій:

  • коригувати довжину та форму нігтів;
  • модифікувати нігті в процесі нарощування гелем або акрилом; ;
  • здійснювати догляд за кутикулами та бічними валиками;
  • якісно полірувати та вирівнювати нігті;
  • дбайливо видаляти ороговілі ділянки шкіри.

Особливо корисним фрезер буде для тих, кому знайомі проблеми з ламкістю та розшаровуванням нігтів, їх повільним ростом та нерівною нігтьовою пластиною, а також швидким зростанням кутикул. Апаратний манікюр є абсолютно безпечним, ефект від процедури має більш тривалий період. Його регулярне проведення сприяє покращенню структури нігтьових пластин.

Апаратний манікюр не виходячи з дому завдяки компанії Beauty Bonanza

В інтернет-магазині нашої компанії можна знайти фрезер для манікюру та педикюру, який повністю відповідатиме Вашим вимогам, незалежно від цінової категорії. Всі представлені моделі мають сертифікати якості та мають гарантійний термін експлуатації. Правильно підібрати необхідну модель завжди допоможуть консультанти нашого інтернет-магазину.

Кожен покупець може вибрати найбільш зручного перевізника для доставки, ми працюємо зі службами: Нова Пошта, Ін Тайм, Делівері. Можливість оглянути товар перед його придбанням дозволяє переконатися в його якості та технічній відповідності. Апаратний манікюр перестав бути розкішшю, доступною тільки в салоні, настав час робити його вдома! /p>