ua
|
ru
Реєстрація Вхід
 Логін*:
 Пароль*:
050 30 52 552
067 46 52 552
093 84 47 447

0 товарів
0 грн.
21 січня 2020 

Якою насадкою знімати гель-лак


Гель-лак для нігтів - заслужена популярність

Гель-лак з'явився в нейл-індустрії відносно недавно, але вже зміг завоювати велику армію своїх шанувальниць. Він легко може прикрашати нігті від 2 до 4 тижнів без необхідності заміни або корекції. Таке покриття зберігає глянець і не стирається на кінчиках нігтів. Гель-лак не містить у своєму складі шкідливого формальдегіду, а також захищає нігтьову пластину від механічних пошкоджень.

Гель-лак, як і будь-яке інше покриття, потребує періодичної процедури зняття. Вона може виконуватися різними способами – як за допомогою різних хімічних засобів, так і за допомогою спеціальних апаратів. Який варіант підійде саме Вам - вибирайте, враховуючи деякі особливості кожного. Особливості апаратного зняття гель-лаку Апаратне зняття гель-лаку за допомогою фрезера має ряд переваг у порівнянні з хімічним зняттям:

  • при правильному проведенні безпечніше і не болісно;
  • не завдає шкоди нігтьовим пластинам, кутикулам та шкірі;
  • залишає тонке покриття з бази, яке служить додатковим захистом для нігтів.

Для цієї процедури найкраще підійдуть керамічні або твердосплавні фрези. Слід уникати фрез з найвищою жорсткістю, а ось сама форма фрези визначається майстром індивідуально і не має значення. Під час проведення процедури важливо постійно переміщати фрезу по поверхні нігтя, щоб уникнути його перегріву. до нього вже входить стандартний набір фрез, але не завжди може задовольнити всі потреби господині. Тому ми пропонуємо широкий вибір додаткових фрез з різних матеріалів, що мають різноманітні форми. Таким чином, кожен клієнт може підібрати для себе фрезу, що ідеально підходить для процедури зняття гель-лаку. Детальний опис кожної фрези на нашому сайті дозволяє максимально точно представити її можливості до здійснення покупки.

Доставка замовлень здійснюється різними операторами: Нова Пошта, Ін Тайм та Делівері, а для мешканців Києва та Харкова можлива доставка кур'єром. Розплатитися за обраний товар можна банківською картою, післяплатою, готівкою або банківським переказом. Вибір способу завжди залишається за Вами.

Збережіть свої нігті здоровими завдяки безпечній апаратній процедурі зняття гель-лаку!