ua
|
ru
Реєстрація Вхід
 Логін*:
 Пароль*:
050 30 52 552
067 46 52 552
093 84 47 447

0 товарів
0 грн.
21 січня 2020 

Кислотний педикюр плюси та мінуси


Доглянуті ніжки без механічних пошкоджень

Кожна дівчина приділяє своїм ногам уваги не менше, ніж іншим частинам тіла. Гарний педикюр неможливий без доглянутих стоп та п'ят. Обрізний педикюр або вплив на шкіру за допомогою металевих щіток може спричинити механічне пошкодження шкіри. Кислотний манікюр значно безпечніший за свої аналоги.

В основі процедури кислотного педикюру - вплив на шкіру стоп препаратами, основна діюча речовина яких - фруктові кислоти. Саме тому ця процедура отримала таку назву. Фруктові кислоти дозволяють розчинити огрубілі клітини шкіри, затягнути мікротріщини. Вони благотворно впливають на нігті та загальний стан шкіри стопи.


Переваги та недоліки кислотного педикюру

На сьогоднішній день процедура кислотного педикюру - один із найкращих методів видалення натоптишів або мозолів. Вона абсолютно безкровна, має антибактеріальний ефект. Відсутність дискомфорту під час проведення процедури можна віднести до переваг даного методу. Мінімальна кількість хімічних компонентів у засобах проведення процедури дозволяє застосовувати її для підлітків, дітей, вагітних жінок. Фруктові кислоти уповільнюють процес утворення нових натоптишів, а процедури мають накопичувальний ефект.

Сам процес відбувається у кілька етапів:

  • підготовка ніг дезінфекцією;
  • обробка стоп складом із фруктовими кислотами з подальшим видаленням розчинених частинок та очищенням стоп;
  • заключний етап - обробка стоп зволожуючим кремом.

Простота кислотного педикюру дозволяє проводити його не тільки в салоні краси, а й у домашніх умовах.

Як і будь-яка інша процедура, кислотний педикюр має не тільки переваги, але й недоліки, яких не так багато. До них можна віднести рідко зустрічається, але все ж таки можливу алергічну реакцію на фруктові кислоти. Також наявність тріщин або грибка не дозволяють скористатися перевагами даного методу, оскільки можуть зробити процес болючим і вплинути на наявні проблеми.


Інтернет-магазин компанії Beauty Bonanza – все для краси Ваших ніг

Чесне ставлення та турбота про кожного клієнта - запорука успіху компанії Beauty Bonanza, яка заслужила довіру сотень клієнтів по всій Україні. Роздрібний покупець або оптовий клієнт - кожен отримає належну увагу персоналу нашої компанії.

Який би продукт Ви не обрали на сайті нашого інтернет-магазину, Ви завжди можете бути впевнені в його наявності, тобто отримати його зможете в найкоротші терміни, в якому регіоні країни Ви не знаходилися б. Оплата покупок післяплатою при отриманні дозволяє порівняти отриманий товар із замовленням перед оплатою.

Довірте нам свої ніжки, і ми про них подбаємо найкращим чином!