ua
|
ru
Реєстрація Вхід
 Логін*:
 Пароль*:
050 30 52 552
067 46 52 552
093 84 47 447

0 товарів
0 грн.
21 січня 2020 

Хто створив шелак


Красиві нігті - еволюція від хни до шелаку

Культура догляду за нігтями має історію, що налічує тисячоліття. Знаменита Клеопатра забарвлювала свої нігті за допомогою хни. Стародавнім китайським імператорам покривали нігті сумішшю з воску та соку різних дерев. Навіть металеві пластини застосовувалися для їх захисту. Початком сучасної епохи догляду за нігтями по праву можна вважати 1933 рік, коли Чарльз Ревсон вивів на ринок перший лак для нігтів, що має стійкість до вологи. Саме він був родоначальником модної тенденції, що тривала довгі роки - фарбувати губи та нігті одним і тим же відтінком кольору. Червоні губи та нігті - яскравий доказ цього.

Хто б міг подумати, що ідея нарощувати нігті належить стоматологам, які примудрилися вдосконалити пломбувальний склад для можливості такої процедури. Постійний розвиток у цій галузі призвело до створення інноваційного продукту, що втілив у собі переваги різних типів покриття. Він отримав назву шеллак.

Шелак - нове слово нейл-індустрії

У 2010 році компанія CND виводить на ринок абсолютно новий продукт під назвою шеллак. Його назва походить від назви смоли, що у результаті життєдіяльності деяких видів комах. Але сама смола не входить до складу цього продукту. Його полімерний склад - це свого роду поєднання гелю та лаку, а у випадку компанії CND правильніше буде сказати лаку та гелю, тому що лакова складова переважає.

Переваги використання шелаку вражають:

  • може триматися протягом двох тижнів;
  • глянцевий блиск з часом не пропадає;
  • легке нанесення;
  • стійкий до подряпин та сколів;
  • зняття не завдає пошкоджень нігтям;
  • утворює абсолютно рівну поверхню.

Такі властивості забезпечили швидку популярність цього виду покриття. Згодом багато брендів стали виробляти схожі склади, але назва шеллак компанії CND міцно прикріпилася і до продукції інших марок.

За способом нанесення гель-лаки можна розділити на:

  • трифазні;
  • двофазні;
  • однофазні.

Наносяться на нігті вони відповідно в три, два або один шар.

Beauty Bonanza - інтернет-магазин красивих рішень

Наш інтернет-магазин заслужив популярність клієнтів з усієї України завдяки високоякісному оригінальному товару, що самостійно поставляється від виробника. Такий підхід дозволяє дати конкурентну ціну на весь асортимент нашого магазину. Докладний опис товару допомагає кожному клієнту самостійно переконатися в необхідності придбання того чи іншого продукту. Ви можете бути впевнені в тому, що запропоновані супутні товари абсолютно сумісні з вибраним Вами косметичним засобом. Можливість оплати при отриманні дозволяє уникнути незручних процедур повернення товару, який з якихось причин не підійшов.

Настав час насолоджуватися красою разом!