ua
|
ru
Реєстрація Вхід
 Логін*:
 Пароль*:
050 30 52 552
067 46 52 552
093 84 47 447

0 товарів
0 грн.

Статті

11 січня 2019  Види засобів, що дезінфікують.

Розрізняють осередкову дезінфекцію (за наявності конкретного вогнища зараження) і профілактичну. Профілактична дезінфекція є необхідною вимогою не тільки до роботи медустанов, а й салонів манікюру та педикюру. Дезінфекція може бути фізичною або за допомогою хімічних засобів. Фізична має на увазі вплив високих температур при стерилізації, пастеризації або обробці парою, ультрафіолетове або гамма-опромінення. Хімічні препарати для дезінфекції сильно відрізняються як за складом, так і ступенем впливу на віруси, бактерії, інші патогенні організми.

11 січня 2019  Як нарощувати нігті акрил-гелем?

Акрил-гель, який називають ще й полігелем, комбігелем, з'явився в нігтьовій промисловості відносно недавно, але завоював заслужену популярність у майстрів з нарощування нігтів та їх клієнтів завдяки ряду переваг, що вигідно відрізняють його від попередників – акрилу та гелю.

11 січня 2019  Чим відрізняється гель від акрилу?

Гель є фотополімером, що застигає під дією світла ультрафіолетової лампи. Він не має запаху і не застигає у банку. Акрилом називають акрилову пудру змішану з ліквідом (спеціальною рідиною, яка запускає реакцію отвердіння, у суміші з акриловою пудрою). Той та інший матеріал застосовують для нарощування або зміцнення нігтів.

11 січня 2019  Полігель – як користуватися?

Полігель (акрігель) поєднує в собі позитивні якості акрилу та гелю. Полігель має гіпоалергенний склад, не небезпечний для здоров'я, не має різкого запаху, працювати з ним швидше та простіше. Через знижену плинність не потрапляє під кутикулу і в бічні валики. Якщо добре підготувати нігті та тонко нанести базу, добре просушити, то матеріал міцно триматиметься і не відшаровуватиметься. Полігель не розчиняється в рідинах, а якщо виникне необхідність зняти матеріал, то роблять це за допомогою спилювання.

11 січня 2019  Як вибрати витяжку для манікюру?

Для сучасного фахівця нігтьової індустрії один з пунктів роботи - безпека для себе та клієнта. Останнім часом мало хто вдається до послуг майстра лише за гігієнічними процедурами. Все частіше професіонали стикаються з хімічними елементами, розчинами, їх парами, з акриловим або гелевим пилом, що виникає під час роботи фризера. Всі ці засоби завдають шкоди дихальним шляхам майстра, можуть викликати алергію у клієнтів. Для того, щоб убезпечити себе, використовують манікюрну витяжку.