ua
|
ru
Реєстрація Вхід
 Логін*:
 Пароль*:
050 30 52 552
067 46 52 552
093 84 47 447

0 товарів
0 грн.
11 січня 2019 

Як вибрати витяжку для манікюру?


Диво пристрій для краси та здоров'я

Для сучасного фахівця нігтьової індустрії один з пунктів роботи - безпека для себе та клієнта. Останнім часом мало хто вдається до послуг майстра лише за гігієнічними процедурами. Все частіше професіонали стикаються з хімічними елементами, розчинами, їх парами, з акриловим або гелевим пилом, що виникає при роботі фризера. Всі ці засоби завдають шкоди дихальним шляхам майстра, можуть викликати алергію у клієнтів. Для того, щоб убезпечити себе, використовують манікюрну витяг. Також є види пристроїв, які ще й очищають простір від запахів.

Як правильно вибрати витяжку для манікюру

Насамперед, необхідно звернути увагу на такі нюанси: максимальна площа, яку може займати пристрій, щоб не заважати ні Вам, ні клієнту, допустимий фоновий шум, оптимальний безперервний час роботи та можливість заміни фільтрів.

Існує кілька видів манікюрних витяжок.

  • Мобільний/звичайний. Має форму підставки для рук. Дуже легка в переміщенні, невеликих розмірів, поміщається в сумку і відрізняється компактністю. Часто використовується майстрами, які працюють у клієнтів вдома. Має невелику потужність, майже безшумну.
  • Вбудована. Врізний пристрій, що кріпиться до столу. Неозброєним поглядом видно лише ґрати, якими відбувається всмоктування. Також має невелику потужність, що майже не створює шуму.
  • Міні-витяжка. Відмінне рішення для апаратного манікюру, тому що вбудовується в прилад для цього виду манікюру.
  • Витяжка-пилосос. Використовується для усунення різних запахів та дрібних частинок, що виникають під час роботи майстра. Займає багато місця, часто обладнана додатковими лампами. Має велику потужність та високу популярність серед майстрів манікюрної справи.

Інтернет-магазин Bonanza допоможе з вибором

Співробітники інтернет-магазину Bonanza допоможуть зробити оптимальний вибір витяжки для манікюру та супутніх товарів. Кваліфіковані фахівці дадуть відповідь також на питання про товар, доставку, оплату. Надсилання замовлень проводиться щодня. Інтернет-магазин Bonanza надає лише якісні товари та послуги.