ua
|
ru
Реєстрація Вхід
 Логін*:
 Пароль*:
050 30 52 552
067 46 52 552
093 84 47 447

0 товарів
0 грн.
11 січня 2019 

Види дезінфікуючих засобів


Види дезінфекції

Розрізняють дезінфекцію вогнищеву (за наявності конкретного вогнища зараження) та профілактичну. Профілактична дезінфекція є необхідною вимогою не тільки до роботи медустанов, а й салонів манікюру та педикюру. Дезінфекція може бути фізичною або за допомогою хімічних засобів. Фізична має на увазі вплив високих температур при стерилізації, пастеризації або обробці парою, ультрафіолетове або гамма-опромінення. Хімічні препарати для дезінфекції дуже різняться як у складі, і ступеня на віруси, бактерії, інші патогенні організми.

Раніше найчастіше використовувалися засоби на основі хлору, використовуються вони і зараз, незважаючи на їхні недоліки – неприємний запах, шкоду для навколишнього середовища, здатність викликати корозію металів. Останнє відноситься до препаратів на основі кисню та перекису водню, тому, незважаючи на позитивні якості, їх не використовують для обробки інструментів.

Досить ефективні препарати на основі спирту, які допомагають знищувати грибки, бактерії та віруси. Катіонні поверхнево-активні речовини не ушкоджують метал і не мають неприємного сильного запаху, але їх вплив обмежується лише деякими видами збудників. Гуанідинсодержащіе препарати на оброблених поверхнях утворюють дезінфікуючу плівку, вони не токсичні і не піддають металу корозії. Дезінфектанти на основі фенолів не діють на віруси та суперечки, а тільки на бактерії, тому область їх застосування обмежена. для обробки рук та інструментів. Так, наприклад, стерилліум - гель-антисептик на основі спирту, яким обробляють руки перед будь-якою косметологічною або медичною процедурою. Для інструментів широко застосовується також швидкодіючий засіб на спиртовій основі під назвою Бациллол, який є ефективним щодо вірусів, бактерій і грибів. Якісно обробити інструменти можна за допомогою рідини Jerden Proff, у складі якої крім спиртів є триклозан. Цей засіб не вимагає змивання і не зашкодить інструменту.

Купити в Bonanza

Слід зазначити, що в інтернет-магазині Bonanza Ви знайдете лише оригінальні препарати від відомих виробників. У нас можна придбати й прилади для фізичної дезінфекції – стерилізатори різної дії. Зверніть увагу на наш каталог, де можна знайти та замовити всі види витратних матеріалів, інструменти для роботи з нігтями. У нас діє система знижок для постійних покупців, швидка доставка товару та чесні ціни. До переваг нашого магазину можна віднести і можливість отримання телефонної консультації від справжніх професіоналів.