ua
|
ru
Реєстрація Вхід
 Логін*:
 Пароль*:
050 30 52 552
067 46 52 552
093 84 47 447

0 товарів
0 грн.
11 січня 2019 

Полігель – як користуватися?


Що таке полігель

Полігель ( акрігель) поєднує в собі позитивні якості акрилу та гелю. Полігель має гіпоалергенний склад, не небезпечний для здоров'я, не має різкого запаху, працювати з ним швидше та простіше. Через знижену плинність не потрапляє під кутикулу і в бічні валики. Якщо добре підготувати нігті та тонко нанести базу, добре просушити, то матеріал міцно триматиметься і не відшаровуватиметься. Полігель не розчиняється в рідинах, а якщо виникне необхідність зняти матеріал, то роблять це за допомогою спилювання. Раніше зроблені за допомогою акрилу або гелю нігті можна допрацьовувати полігелем, а надалі перейти на нього. Ці засоби сумісні, тому нігтики не будуть шаруватись.

Як користуватися

Слід знати, що для роботи з полігелем підійдуть пензлики зі штучного ворсу або змішані з натуральним. Можна застосовувати ті, якими Ви працювали з гелем та акрилом. Пензлик перед роботою занурюють у знежирювач для нігтів<. /a> або спирт. Перед роботою ніготь готують, обробивши його рідиною, що знежирює. Базовий шар - дуже тонкий, служить для покращення скріплення нігтя та акригеля. Далі невеликий шматочок матеріалу наносять на середину нігтя і рухами, що прихлопують, формують акрил-гель. Матеріал залишиться пластичним, його можна коригувати до приміщення лампу. У лампі акригель швидко полімеризується. Після цього виробляється опил нігтя, що робити досить просто, тому що матеріал - м'який і податливий. Цей матеріал використовується і для протезування нігтів, особливо актуально це в педикюрі, коли нігтьова пластина постраждала від грибка. Полігель можна викладати прямо на шкіру, попередньо очистивши її та обробивши. Після таких процедур не буде необхідності ховати пальці ніг у закритому взутті, нігтики будуть виглядати акуратно.

Купити сучасні матеріали

Інтернет-магазин Bonanza має широкий асортимент товарів для якісного манікюру та педикюру, в тому числі - і найсучасніші матеріали, такі як полігель. На нашому сайті зручна навігація, за допомогою чого легко знайти необхідні товари та зробити замовлення. Якщо Вам потрібна консультація, наші фахівці в телефонному режимі дадуть відповіді на Ваші запитання. Замовлений товар відправляється щодня транспортними компаніями «Нова Пошта», «Ін-Тайм» або «Delivery». У містах Київ та Харків можлива кур'єрська доставка.