ua
|
ru
Реєстрація Вхід
 Логін*:
 Пароль*:
050 30 52 552
067 46 52 552
093 84 47 447

0 товарів
0 грн.
11 січня 2019 

Як нарощувати нігті акрил-гелем?


Особливості акрил-гелю

Акрил-гель, який називають ще й полігелем, комбігелем, з'явився в нігтьовій промисловості відносно недавно, але завоював заслужену популярність у майстрів з нарощування нігтів та їх клієнтів завдяки ряду переваг, що вигідно відрізняють його від попередників - акрилу і гелю.

Полігель не має неприємного різкого запаху, не застигає без спеціального підсвічування, пил, що утворюється при опилі нігтя, важчий, ніж від гелю та акрилу, і тому відразу сідає на поверхні, не розлітаючись у повітрі, що знижує шкоду для здоров'я майстра та клієнтів. Матеріал має щільну структуру, не розтікається по нігтю, потрапляючи під кутикулу чи валики, що допомагає уникнути непотрібного контакту зі шкірою. Акриловий гель не обтяжує ніготь, його можна використовувати навіть на проблемних нігтях. Як нарощувати нігті акрил-гелем

обробивши її пилкою або баффом і завдавши знежирювача і праймера. Невелику кульку акрил-геля наносять у центр нігтя за допомогою шпателя, а потім за допомогою пружного пензлика для моделювання, злегка змоченого в клінсері, надають форми за принципом роботи, схожим з нанесенням акрилу.

Щоб матеріал не прилипав до пензлика, її в процесі роботи потрібно іноді змочувати в рідині, що знежирює, після чого промокувати про серветку без ворсу. Щоб полігель розподілився рівномірно, не потрібно сильно притискати пензлик, краще працювати плавними, легкими рухами. Так як полігель не застигає на повітрі, то можна працювати, не поспішаючи, а після закінчення моделювання нігтя полімеризувати його в UV-лампі 2 хвилини, в LED-лампі 30 або 60 секунд.

При корекції полігель можна наносити на всі п'ять пальців, не просушуючи кожен окремо, що прискорює процес. Безумовною перевагою акрил-гелю є наявність великої гами відтінків, яка дозволить підібрати найбільш підходящий, а також швидка та якісна полімеризація. По закінченню полімеризації запилюють нігті пилкою для штучних матеріалів і наносять покриття. та інструменти, що дозволяють відповідати сучасній моді та залишатися у тренді. Умови покупки в нашому магазині спрямовані на зручність та комфорт покупця. Ми намагаємося інформувати клієнтів про нові товари та тенденції ринку, а також, окрім інформації на сайті, надаємо консультації у телефонному режимі. Відправлення товару в будь-який куточок України провадиться щодня компаніями Нова Пошта, Ін-Тайм або Delivery. У Києві та Харкові можлива адресна доставка вже наступного дня.