ua
|
ru
Реєстрація Вхід
 Логін*:
 Пароль*:
050 30 52 552
067 46 52 552
093 84 47 447

0 товарів
0 грн.
11 січня 2019 

Чим відрізняється гель від акрилу?


Гель та акрил

Гель є фотополімером, що застигає під дією світла ультрафіолетової лампи. Він не має запаху і не застигає у банку. Акрилом називають акрилову пудру змішану з ліквідом (спеціальною рідиною, яка запускає реакцію отвердіння, суміші з акриловою пудрою). Той і інший матеріал застосовують для нарощування або зміцнення нігтів.


Чим відрізняється гель від акрилу

захищає нігті від пересихання та від впливу зовнішніх факторів. Акрил ж агресивніше діє на нігтьову пластину через вміст кислоти, та й у процесі нанесення виділяє різкий запах. Акрилові нігті міцніші за гелеві, які володіють чималою міцністю в той же час крихкі. Акрил хороший тим, що їм, якщо потрібно, покривають весь ніготь, а якщо така необхідність, обробляють тільки кінчик.

Знімати лак з акрилових нігтів можна лише спеціальним засобом без ацетону, а ось з нігтів, покритих гелем, можна зняти лак будь-яким засобом. Гель трохи дорожчий за акрил, який економно використовується і не вимагає додаткових витрат на лампу або гель активатор. Покриття гелем зазвичай знімають, спилюючи, а для акрилу застосовують розчинники, які досить токсичні. Через це, і тому що кислота не дуже добре впливає на нігтьову пластину, після зняття акрилового покриття нігті потребують відновлення.

Який матеріал вибрати? У кожного з цих матеріалів є свої плюси та мінуси, їх застосування зробить зовнішній вигляд Ваших рук доглянутим, привабливим, а який з них використовувати, допоможе розібратися майстер, який врахує особливості та стан нігтів.


Bonanza пропонує

Нещодавно розроблено новий засіб, що поєднує в собі позитивні якості акрилу та гелю – полігель (акрігель), який можна придбати в інтернет-магазині Bonanza, як і інші оригінальні товари відомих брендів для тих, хто професійно займається нігтьовим сервісом і для тих, хто робить перші кроки у цьому напрямку. Інструменти або матеріали найвищої якості можна замовити та купити у нашому магазині за вигідними цінами. Кваліфіковану консультацію щодо особливостей того чи іншого товару, а також з питань оплати та доставки можна отримати зателефонувавши за телефонами, вказаними на сайті Bonanza, або за електронною поштою.