ua
|
ru
Реєстрація Вхід
 Логін*:
 Пароль*:
050 30 52 552
067 46 52 552
093 84 47 447

0 товарів
0 грн.
21 листопада 2018 

10 практичних порад для успішного відкриття та розвитку манікюрного салону

Почати власний бізнес – це завжди виклик. Успіху не досягти без знань, досвіду та помилок. Пропонуємо кілька корисних рекомендацій, які допоможуть уникнути багатьох помилок власників салону-початківців. Як відкрити манікюрний салон: поради, які допоможуть вам у розвитку своєї справи. Дізнайтеся справу зсередини

Нейл-індустрія - сфера, що швидко розвивається. Любов жінок до доглянутих нігтик ніколи не ослабне, а модниці завжди звернуться за трендовими дизайнами сезону. Але конкуренція неймовірно висока! Не потрібно здобувати вищу освіту в цій сфері, щоб стати майстром нейл-арту. Багато дівчат йдуть на курси та починають демпінгувати, напрацьовуючи практику та клієнтську базу. Інші - і зовсім самоуки, які практикують вдома за дуже низькими цінами. Як утримати манікюрний салон «на плаву» у такій конкуренції? Ви повинні знати сферу від «А» до «Я». Розуміти специфіку та тонкощі роботи.

2. Ви повинні чітко уявляти, чим ваш сервіс відрізнятиметься від послуг, що надаються конкурентами. Ви вклалися в сухожарову шафу або ультрасучасні LED стерилізатори, щоб бути впевненими в стерильності інструментів? Зробіть на цьому наголос: для вас безпека клієнтів на першому місці. Повірте, леді завжди звертають увагу, звідки майстер дістаєте свої інструменти. Видайте своїм клієнтам картки зі знижкою зі стильним дизайном, що працюють за накопичувальною системою? У вашому манікюрному салоні клієнтці одночасно можуть робити манікюр та педикюр? Це може стати вашою перевагою – ви заощаджуєте час клієнтів.

3. Уявіть, що ви прийшли на прийом до стоматолога. У кабінеті - обдерті шпалери, дерев'яні вікна, що засохли, ви сидите на старому кріслі, а халат лікаря в плямах. Чи захочеться вам ще раз прийти, навіть якщо вам поставили нормальну пломбу? Навряд чи. Клієнтки, які приходять, щоб стати красивішими, думають також. Створіть затишну атмосферу, де буде приємно провести час.

4. Виберіть ідеальне розташування Доступність і зручність відіграють величезну роль у просуванні бізнесу. Навіть якщо ви пропонуєте найкращий сервіс та ціну, але ваш манікюрний салон знаходиться у найвіддаленішому районі, куди незручно добиратися, клієнтами стануть лише місцеві мешканки. Ви самі звужуєте свою географію. Тому, перш ніж облаштувати манікюрний салон, вивчіть розташування приміщення, яке ви збираєтеся орендувати. Не заощаджуйте на обладнанні та меблів для манікюрного салону

Зручні стільці, м'який диван, на якому можна почекати своєї черги - все це дрібниці, але клієнт зверне на них увагу. Але головне, що він помітить: якими інструментами працює майстер. Де їх стерилізує? Чи великий вибір палітри гель-лаків? Не заощаджуйте, вибираючи матеріали та обладнання для манікюрного салону. 6. Найміть професіоналів

Спокуса, яка чекає кожного власника бізнесу - найняти дешевшу робочу силу. Але вам потрібно розкрутитись, потрібно, щоб клієнти вибрали ваш манікюрний салон серед тисяч інших. Звичайно, ви можете підібрати молодих фахівців, яких навчіть «під себе». Але, в будь-якому випадку, вам потрібен досвідчений майстер, у якого вони навчатимуться. А клієнти – довіряти.

7. Дбайте про персонал Вибудовуйте стосунки з вашими співробітниками. Не тільки матеріальна винагорода важлива. Не менше значення має мікроклімат, який залежить цілком і повністю від вас. Покажіть, що ви про них дбаєте. Ідіть на зустріч, і співробітники зроблять крок у відповідь. Тільки не перестарайтеся. Субординація має бути завжди.

8. Програмне забезпечення для манікюрного салону Автоматизуйте процес. Навіщо ритися в блокноті, виглядаючи «віконце» для клієнтів, якщо можна вести електронний облік? Ви моментально бачитимете, скільки клієнток записалося на наступний тиждень, і відразу бронюватимете нові замовлення. Аналізувати роботу кожного майстра: скільки має постійних клієнтів, як часто вони його відвідують. Крім того, ви зможете планувати свій орієнтовний прибуток наперед, якщо введете за правило приймати клієнтів за попереднім записом. 9. Використовуйте соціальні мережі

Соціальні мережі є дієвим способом просування вашого бізнесу. Ще раз зверніть увагу на Instagram та Facebook. Створіть профілі своєї компанії та приступіть до роботи: активно нагадуйте клієнткам про себе, давайте поради, виставляйте красиві фото, які зберуть лайки. Зверніться за допомогою до професіоналів у цій сфері. Вони допоможуть побудувати ефективну стратегію просування, яка забезпечить приплив нових клієнтів. 10. Прорахуйте свої інвестиції Як відкрити манікюрний салон з нуля? Це недешеве задоволення. Вам доведеться вкластися. Щоб не прогоріти, створіть бізнес-план манікюрного салону. Прорахуйте свої орієнтовні вкладення та визначте, скільки вам потрібно заробляти за місяць, щоб окупити інвестиції. При запуску роботи манікюрного салону витрати на відкриття неминучі. Сподіваємося, наші рекомендації допоможуть вам у веденні бізнесу. Але яку б стратегію ви не вибрали, пам'ятайте одне золоте правило: використовуйте тільки якісні матеріали для роботи! Це – запорука вашого успіху та довіри з боку клієнтів. Вибрати все необхідне для професійного манікюру ви можете у нашому інтернет-магазині.