ua
|
ru
Реєстрація Вхід
 Логін*:
 Пароль*:
050 30 52 552
067 46 52 552
093 84 47 447

0 товарів
0 грн.
27 квітня 2018 

Як робити стемпінг гель лаком?


Чи підходять гель-лаки для стемпінгу

Для тих, хто просто обожнює нейл-дизайн на нігтях, стемпінг - це справжня знахідка. За допомогою спеціальних інструментів можна створити барвистий, унікальний малюнок не лише в салоні, а й у себе вдома. Набори, представлені у нас у магазині, мають у комплекті штампи та печатки, диски з гравіюванням, візерунками. Щоб максимально зручно перекладати з трафарету малюнок, віддавайте перевагу силіконовим штампам. Процес створення дизайну на нігті – не складний. Варто лише купити спеціальний лак, набір та всі необхідні інструменти/витратні матеріали для створення манікюру. Однак, після того, як усі підготовчі роботи для формування візерунка проведені, у багатьох дівчат виникає питання про те, чи можна робити стемпінг на нігтях гель-лаком?

Практично кожна з нас знає, що гель-лаки мають підвищену стійкість, блищать навіть через пару тижнів після нанесення, не псують нігті. Складається враження, що це ідеальний варіант для використання лаку для створення стемпінг-дизайну. Однак, виходячи з практики, багато фахівців у галузі професійного манікюру та педикюру відзначають, що ці засоби не дуже добре підходять для малюнків. При перекладі зображення буде видно дуже слабо (якщо у Вас не щільний, густий гель-лак), тому що матеріал просто не надрукується на штампі. Думка щодо того, що гель-лаки добре підходять для стемпінгу – помилкове, щоб зробити якісний малюнок, найкраще купити акрилові матеріали, які відмінно підходять для перекладу зображень, створюючи їх барвистими, об'ємними та чіткими. Гель-лак Ви можете використовувати для створення основи на нігтьовій пластині. Для того, щоб зробити гарний малюнок, який триматиметься на нігтях не один тиждень, рекомендуємо скористатися нашими порадами щодо правильності вибору матеріалу: придбайте тільки густий лак;

  • зверніть увагу на пігментацію розхідника;
  • визначтеся з відповідним кольором;
  • найкраще купувати матові лаки.

Bonanza - якісні товари для нейл-дизайну

Зв'язатися з нашими продавцями та уточнити деталі, що цікавлять, можна по телефону. Замовлення приймаються також онлайн. Для наших постійних клієнтів та оптових покупців передбачені спеціальні знижки. Замовлення доставляють по всій Україні.