ua
|
ru
Реєстрація Вхід
 Логін*:
 Пароль*:
050 30 52 552
067 46 52 552
093 84 47 447

0 товарів
0 грн.
30 квітня 2018 

Як вибрати LED(ЛІД) лампу для нігтів?


Вибираємо LED-прилад

LED-лампа - одна з новинок в індустрії краси для нігтів, але вона вже отримала безліч позитивних відгуків серед майстрів та клієнтів. Використовують її не лише в салонах краси, а й у домашніх умовах. Як виявилося, це один з основних модних предметів, яким повинен мати кожен майстер, який робить манікюр за допомогою гель-лаку.

Навіщо потрібна лампа? Чим відрізняються одна від одної моделі пристроїв? Як правильно вибрати ЛЕД-лампу для нігтів? Майже всі майстри хоч раз у житті стикалися з цими питаннями.

Перш ніж вибрати лампу, потрібно уважно вивчити характеристики виробу. Адже від того, яку лампу Ви придбаєте, залежатиме набір гель-лаків.


Переваги LED-пристрою

  • Потужність вибраної моделі. Існують як малопотужні лампи (9 Ватт), так і професійніші (до 40 Ватт), які впораються набагато швидше із закріпленням лаку і можуть бути використані для педикюру. Кожен шар гель-лаку необхідно полімеризувати певний час. Залежно від потужності лампи, сушіння може займати від кількох десятків секунд до хвилини.
  • Наявність таймера та самостійного відключення. Це дозволить відволіктися і зайнятися іншим процесом, поки відбувається сушіння одного шару шелаку. Безпека для очей і шкіри. LED-лампи не пересушують шкірний покрив, адже немає пульсації світловипромінювання, на відміну УФ-пристрою. Навіть якщо лампа вийде з ладу, вона безпечна, та й спеціальних умов утилізації не вимагає.
  • Компактність та дизайн. Для однієї руки, для двох, для одного пальця можливість використовувати для педикюру - це критерії Вашого вибору за функціональністю. Залежно від своїх особистих уподобань, можна вибрати LED-лампу для сушіння нігтів та за різноманітним дизайном, колірними відмінностями.
  • Економія електроенергії. Світлодіоди не нагріваються в процесі роботи, тому споживання електроенергії знижується.
  • Тривалий термін служби. Це один із важливих критеріїв вибору. Така лампа прослужить Вам кілька років, навіть якщо вийдуть з ладу кілька ламп. На якість полімеризації це не вплине.


Недоліки світлодіодів

Але, як і будь-який електроприлад, ЛЕД-лампа має свої мінуси:

  •  висока вартість. Не кожному по кишені така лампа. Якщо стоїть питання ціни покупки лампи для домашніх умов, то можна подумати над придбанням компактніших і менш потужних моделей. Якщо ж Ви – майстер-професіонал, тоді вибирати не доводиться. Така лампа прослужить Вам довгі роки.
  • не з усіма видами шелаку працює ЛЄД-пристрій. При покупці як лампи, так і гель-лаків потрібно бути уважним і звертати увагу на їхню сумісність. Інакше гроші просто викинуть на вітер.

Не ведіться на рекламу та поради подружок. Самостійно пробуйте, експериментуйте, будьте амбітні та розширюйте свої знання в індустрії нігтьового бізнесу. Адже це буде запорукою Вашої успішної справи.


Bonanza - надійний помічник

У нашому інтернет-магазині Bonanza представлені як новинки нейл-арту відомих брендів нігтьового сервісу на українському ринку, так і моделі, які пройшли випробування часом, зарекомендували себе лише позитивно. Ми пропонуємо якісний товар за доступною ціною з доставкою до будь-якого регіону України.