ua
|
ru
Реєстрація Вхід
 Логін*:
 Пароль*:
050 30 52 552
067 46 52 552
093 84 47 447

0 товарів
0 грн.
11 січня 2019 

Правила дезінфекції манікюрних інструментів


Безпека сервісу

Зрозуміло, що інструмент для манікюру і педикюру повинен проходити ретельну дезінфекцію Вимоги до інструменту високі, так як від ретельно проведеної дезінфекції залежить безпека та майстри та клієнта. Адже навіть дрібної подряпини може бути достатньо для перенесення небезпечних захворювань, таких як гепатит, ВІЛ, стафілококові та стрептококові інфекції, грибкові захворювання.

Щоб уникнути неприємних наслідків, слід належну увагу приділити гігієні. Насамперед, необхідна дезінфікуюча обробка рук майстра. Для цих цілей використовують антисептичні засоби на кшталт стерилліуму. Якщо на руках майстра є порізи та подряпини, то для більшої безпеки можлива робота у стерильних рукавичках із латексу. Засобами для дезінфекції після кожного застосування потрібно обробити також і манікюрний столик, ванни та інші поверхні. дотримуватись правил дезінфекції манікюрного інструменту. Першим етапом завжди має бути дезінфекція інструменту перед очищенням. Її проводять, використовуючи хімічні засоби для дезінфікування для інструментів, які дозволять знищити значну частину вірусів, мікробів і грибків. Тільки після дезінфекції приступають до очищення від механічних забруднень, залишків матеріалів, частинок шкіри або крапель крові. Очищення можна проводити вручну, застосовуючи щітки, а також можна поєднувати дезінфекцію та очищення, використовуючи ультразвукову ванну з використанням антисептиків.

Наступним етапом дезінфекційної обробки є стерилізація. Стерилізацію краще проводити не відразу після очищення інструментів, а перед використанням. Застосовують кілька видів апаратів для стерилізації. Одна з найпоширеніших - сухожарова шафа або автоклав, хоча цей метод підходить не для всіх манікюрних наборів. Недоліком такого методу вважається досить тривалий час стерилізації, що займає півгодини і більше. Гласперленові стерилізатори вимагають набагато менше часу для обробки інструментів, лише 15-20 секунд – і набір готовий до роботи. Застосовують також і ультрафіолетові (кварцові) стерилізатори, час обробки в яких триває близько 40 хвилин, але через відсутність високих температур інструмент не втрачає гостроти. Де купити засоби для дезінфекції

Усі необхідні засоби для дезінфекції рук, робочих поверхонь та інструменту, а також стерилізатори різних видів та крафт-пакети для стерилізації можна купити в інтернет-магазині Bonanza. При виборі зверніть увагу на якість, обсяг та характеристики товару. Якщо для вибору та замовлення буде потрібна консультація, наші менеджери готові прийти на допомогу. Оперативне щоденне відправлення покупок не змусить довго чекати на придбані товари.