ua
|
ru
Реєстрація Вхід
 Логін*:
 Пароль*:
050 30 52 552
067 46 52 552
093 84 47 447

0 товарів
0 грн.
08 січня 2019 

Яка форма нігтів вам личить?


Будьте красиві до кінчиків пальців: як вибрати форму нігтів?

Для кожної дівчини впевненість - те почуття, яке має бути в душі завжди. Сукня, зачіска, посмішка і туфельки - в порядку, але є один сірий кардинал, за допомогою якого можна або доповнити свій образ незабутньою родзинкою, або залишити незабутньо-відштовхуючі спогади про себе. Хто ж цей шифрувальник у світі краси? Наш манікюр! Тому ручки повинні бути завжди в ідеальному стані.

Вдалий манікюр - тонке поєднання кольору, малюнка і оформлення нігтьової пластини, а також правильний вибір форми нігтя. Неправильно підібраний варіант може зіпсувати будь-яке дизайнерське рішення. За допомогою вдалого вибору можна зробити ручки жіночними, витонченими та надати їм аристократичної тонкості. Яка форма нігтя підходить Вам?

За якими критеріями робити вибір форми нігтьової пластини

Для початку потрібно визначитися з формою кутикули, тому що прийнято вважати, що найкращий формат для нігтя повторює її.

Кутикула зустрічається таких видів:

  • трикутна;
  • квадратна;
  • овальна.

Найпоширеніший варіант - овальний. Під нього можна підібрати будь-яку форму нігтики. Якщо ж Ви - володарка квадратної форми кутикули, тоді більш прийнятною для Вас вважається квадратний формат нігтя. Загострений або трикутний вид нігтя вважається відмінним для відповідної форми кутикули. Так манікюр буде виглядати більш гармонійно. Повнота, ширина і довжина пальців також відіграють велику роль у виборі форми нігтя. Кругла форма нігтя підходить для широких, повненьких пальців або ж коротких. Овал візуально подовжує пальці і робить їх уже. Саме овальний варіант може похвалитися довговічністю і при цьому чудово виглядати з помірною довжиною. Через це він серед фаворитів у людей, які працюють руками (музиканти, медпрацівники).

  • Трикутний варіант ідеально підходить для власниць тонких або довгих пальців. Трикутний манікюр виглядає витончено при будь-якій довжині, але є не дуже довговічним, тому що за край нігтя є висока можливість чимось зачепиться. Загострені нігтики є хорошим варіантом для тонких кистей з тонкими пальцями. Цей манікюр буде виглядати ефектно, але не на пухленьких пальцях. Мигдалеподібне оформлення підходить для пухленьких ручок. Воно виглядає дуже жіночно і візуально звужує та подовжує руки володарки. Для довгого манікюру такий варіант не дуже підходить.
  • Інтернет-магазин Bananza допоможе полегшити оформлення нігтів

    У нашому інтернет-магазині надано широкий спектр манікюрних наборів. Манікюрні лопатки, пилки, щипці та ножиці стануть для Вас першими помічниками на шляху до доглянутих ручок.

    Будь завжди на висоті!