ua
|
ru
Реєстрація Вхід
 Логін*:
 Пароль*:
050 30 52 552
067 46 52 552
093 84 47 447

0 товарів
0 грн.
26 квітня 2018 

Гель лак, що це?


Шелак — нове слово у манікюрній індустрії!

Красиві доглянуті нігті — одна із складових іміджу сучасної жінки. Креативний манікюр дозволяє доповнити образ, ефектно підкреслити стильність дівчини навіть у скромному вбранні. У той час як неохайні нігті з облізлим лаком зіпсують враження навіть від наймоднішого і вишуканого прикиду, зачіски та макіяжу. , ідея якого належить американській компанії CND (Creative Nail Design), яка вперше розробила засіб Shellac. Сьогодні це слово стало ім'ям загальним у нейл-арті, що позначає гібридне поєднання гелю та лакофарбового покриття, що відрізняється стійкістю та довговічністю. Довгі нарощені нігті, які виконуються просто гелем або акрилом, нині не користуються великою популярністю через низку незручностей у повсякденному житті. Крім того, таке акрилове покриття послаблює природну нігтьову пластину. У тренді зараз акуратні нігтьові пластини середньої довжини з бездоганним лаковим покриттям. Саме такого ефекту дозволяє досягти гель-лак (шеллак). << href="https://beauty-bonanza.com.ua/katalog/shellac" /p>

Достоїнства гель-лаку

Основними перевагами є довготривале утримання лаку на нігті в повністю бездоганному вигляді — відсутність сколів, стирання, збереження початкового блиску, а також зміцнення нігтьової пластини та повна безпека. Зробивши гель-лаковий манікюр, можна, як мінімум, на два, а то й три тижні забути про підпилювання нігтів та корекцію покриття. Нігті будуть виглядати так, ніби Ви тільки — із салону краси.

Склад гель-лаку відрізняється від гелю, за допомогою якого нарощуються нігті. Головна перевага першого – у безпеці для нігтьової пластини, оскільки агресивне вторгнення гелю відбивається на її здоров'ї. Тим не менш, іноді саме гель — порятунок для крайніх випадків, коли натуральні нігті — ламкі і шаруються, а рукам слід швидко надати бездоганного вигляду.

Гель-лакування створює більш природний манікюр, ніж нарощені нігті. При цьому дозволяє відростити свої природні нігтьові пластини, без вкраплення сторонніх елементів. Процедура нанесення проста і коштує значно дешевше, ніж гелеве покриття. Лак тримається від двох до трьох тижнів, при цьому абсолютно стійкий до води, миючих засобів, з якими доводиться часто стикатися в побуті, а також механічних пошкоджень, не втрачає первозданного блиску від води та сонячних променів. Ще одне незаперечна перевага — такий шеллак для нігтів можна виконувати в домашніх умовах, придбавши необхідні засоби — базу гель-лак -сушарку. В інтернет магазині Bonanza можна купити найякісніші і надійніші засоби для домашнього гель-лакового манікюру найвідоміших брендів. до уваги кілька рекомендацій від фахівців компанії Beauty-Bonanza. Попередньо слід обробити нігті — виконати дизайн та шліфування, знежирення, видалення задирок, шкірних наростів. Перед нанесенням лаку першим шаром наноситься база і сушиться під УФ-лампою. 2 хвилини (сушка LED займає 20-30 секунд). Далі — лак обраного кольору та закріплюється топовим покриттям. Усі етапи супроводжуються сушінням.