ua
|
ru
Реєстрація Вхід
 Логін*:
 Пароль*:
050 30 52 552
067 46 52 552
093 84 47 447

0 товарів
0 грн.
23 січня 2019 

Як правильно вибрати фрезер для манікюру?


Фрезер для манікюру

Прилад під назвою фрезер використовується при нарощуванні нігтів, покритті гель-лаком та апаратному манікюрі. Фрезер для манікюру - це професійний електроінструмент, за допомогою якого видаляють або відсувають кутикулу, роблять корекцію нарощених нігтів або знімають гель-лак. Щоб виконати кожну з цих процедур, необхідно змінити насадку фрезу. Даний прилад не тільки допомагає виконати якісно манікюр, а й заощаджує час майстра та клієнта. Перед придбанням цього апарата необхідно визначити, яку модель краще вибрати. за швидкістю обертання та призначення діляться на такі види:

  • для манікюру. Потужність фрезера становить від 15 до 30 Вт;
  • для манікюру та педикюру. Такий фрезер повинен мати потужність від 30 до 60 Вт;
  • універсальні. Даний вид має потужність від 60 до 100 Вт. Щоб правильно підібрати прилад, необхідно визначитися з метою його використання. Після цього варто звернути увагу на потужність. Для домашнього використання немає потреби в потужному апараті, а ось для салону варто вибрати професійну модель з наявністю декількох швидкостей. Якісно виконаний манікюр залежить не тільки від фрезера, а й від насадок. Кожному майстру необхідно мати манікюрний набір насадок, які допоможуть у видаленні кутикули, поліруванні, наданні форми нігтю.

    Також варто звернути увагу на ручку приладу, від якої залежить зручність роботи. Вона має бути виконана з металу, проте не надто важка. Перед покупкою рекомендується ввімкнути апарат і потримати ручку, щоб зрозуміти, чи підходить Вам ця форма. В інтернет-магазині Bonanza пропонується широкий асортимент матеріалів для нігтьового сервісу від провідних брендів. Кожен клієнт зможе підібрати для себе потрібний товар та отримати професійну консультацію від співробітників магазину. Доставка здійснюється у всі міста України. Вся продукція на сайті – 100% оригінал. Для постійних клієнтів діє система знижок. Каталог компанії постійно оновлюється новими позиціями.