ua
|
ru
Реєстрація Вхід
 Логін*:
 Пароль*:
050 30 52 552
067 46 52 552
093 84 47 447

0 товарів
0 грн.
06 вересня 2018 

Як правильно проводити стерилізацію манікюрних інструментів? Використання професійних стерилізаторів

Всім відомо, що доглянуті руки – це наша візитна картка, і кожна жінка неодмінно користувалася манікюрними послугами в салонах краси. Але не є таємницею і те, що скориставшись даною послугою, людина ризикує інфікуватися безліччю захворювань: від стрептококових та стафілококових інфекцій до вірусного гепатиту та вірусу імунодефіциту людини. Саме тому стерилізація манікюрних інструментів є обов'язковим і необхідним заходом на шляху профілактики потрапляння інфекцій в організм! Що таке стерилізація? Стерилізація - методика знищення патогенних бактерій з різних поверхонь і приладів шляхом застосування високих температур або хімічних розчинів. Дезінфекції піддаються всі інструменти, які використовуються в медичній та косметологічній практиці і контактують з кров'ю, шкірою або слизовою людиною. Чому так важливо дотримуватися всіх правил стерилізації манікюрних інструментів? достатньо наявності мікротравми на шкірі рук. А при правильній і ретельній стерилізації знезаражується близько 99% мікроорганізмів, що розташовуються на поверхні інструментів для манікюру.

Як проводиться дезінфекція інструментів для манікюру? антисептичної обробки рук майстра, яка здійснюється розтиранням невеликої кількості антисептичної рідини для деконтамінації (очищення від мікроорганізмів) шкіри рук з метою переривання інфекційного ланцюжка. На другій стадії обробки інструментів для манікюру важливо ретельно механічно очистити їх від забруднень і промити під проточною водою. Наступний етап знезараження інструментів для манікюру полягає в зануренні всіх інструментів у розібраному вигляді дезінфікуючий розчин. Для цього в металеву або пластмасову спеціальну ємність наливається вода, а потім концентрат – засіб для стерилізації інструментів, кількість цієї речовини та час експозиції вказується на кожному дезінфектанті індивідуально. На третьому етапі можна провести стерилізацію інструментів декількома способами: духовій шафі в крафт пакетах - проходить під дією високих температур. Слід зауважити, що для правильної та якісної стерилізації інструментів у сухожарі всі прилади повинні бути абсолютно сухими. Після цього важливо дочекатися повного остигання всіх інструментів.

у спеціальному знезаражувальному апараті (LED, УФ, кварцовому), який забезпечує повну стерилізацію та захист виробів. Слід не забувати, що такий

стерилізатор не можна залишати відкритим, а для приміщення або вилучення інструментів бажано використовувати стерильні щипці або пінцет.

Як стерилізуються манікюрні інструменти в домашніх умовах? в домашніх умовах. Для правильної та надійної дезінфекції манікюрних приладів потрібно:

Не забувати про чистоту та обробку рук майстра

антисептичними засобами
    , використання одноразових рукавичок.
  1. Після кожного використання манікюрних приладів механічно очищати їх і промивати під проточною водою мильним розчином
  2. . інструменти в достатній кількості дезінфікуючого засобу, вибір якого широко представлений на споживчому ринку і доступний кожному. манікюру вдома – забезпечити захист своїх клієнтів, тому придбання спеціального кварцового, ультразвукового чи LED стерилізатора – це оптимальне рішення. Інтернет-магазин Bonanza пропонує широкий вибір сучасних та ефективних стерилізаторів за найвигіднішою ціною. Нещодавно ми поповнили асортимент наших товарів інноваційними стерилізаторами Sun S1 та S2, які працюють завдяки новій технології випромінювання UVC LED. Така розробка забезпечує надійну дезінфекцію манікюрних інструментів, а також інших пристроїв та приладів, які ми використовуємо в роботі та в побуті. Це можуть бути косметичні приналежності (щипці, пензлі, щіточки, тримери), дитячий посуд та іграшки, столові прилади, зубні щітки, перукарські інструменти, косметологічні спонжі, голки та багато іншого. Наш магазин провів добровільну сертифікацію стерилізаторів фірми Sun, що підтверджує їх якість, надійність та ефективність.
  3. Забезпечте себе та своїх клієнтів, використовуючи сучасні технології та якісні прилади!