ua
|
ru
Реєстрація Вхід
 Логін*:
 Пароль*:
050 30 52 552
067 46 52 552
093 84 47 447

0 товарів
0 грн.
21 січня 2020 

Як правильно міняти фрези


Фрезер для нігтів - і Ваш манікюр завжди неперевершений

Спеціальні механізовані пристрої для догляду за нігтями - фрезери - все частіше поповнюють арсенал домашніх модниць. У минулому такі спеціалізовані апарати можна було зустріти лише у професійних салонах, а сьогодні різноманітність техніки для манікюру дозволяє придбати прилад для домашнього використання.

Пропонований модельний ряд таких пристроїв дозволяє підібрати найбільш підходящий пристрій для будь-якого бюджету, який має клієнт. Багато представниць слабкої статі не відмовлять собі в задоволенні в затишній домашній обстановці виконати манікюрні процедури і насолоджуватися красою доглянутих рук. ньому. Для обробки нігтьової пластини використовують кілька видів фрез, які потрібно періодично переставляти в апараті. Про те, як правильно і швидко провести заміну насадок, ми й поговоримо. За способом заміни насадок фрезери поділяються на пристрої, у яких передбачено:

  • ручна заміна;
  • напівавтоматична заміна;
  • зміна фрези в автоматичному режимі.

Ручний спосіб заміни насадок застосовується у бюджетних моделях фрезерів, розрахованих на використання в домашніх умовах. Конструкція затискача складається із спеціальної шайби та стопорної кнопки на корпусі апарата. Щоб змінити насадку, потрібно натиснути кнопку і вручну розкрутити затискну шайбу. Після цього фреза легко виймається. Вставивши нову насадку, процедуру повторюємо у зворотному порядку – утримуючи кнопку, закручуємо шайбу. Не рекомендується часто змінювати насадки в таких фрезерах, затискний пристрій може швидко зламатися. Для її заміни достатньо повернути наполовину затискну секцію до клацання. Такий спосіб - найпоширеніший, він застосовується на більшості апаратів. Автоматична зміна насадок не вимагає жодних зусиль. Фрезу потрібно просто вставити в затискач та включити в апарат – насадка автоматично затиснеться. Для використання нової насадки потрібно вимкнути фрезер і в ослаблений затискач вставити потрібну фрезу.

Можливі проблеми при зміні насадки:

  • випадково затиснута порожня цанга і нова фреза після цього не вставляється. Такої ситуації не можна допускати, у фрезері потрібно залишати насадку або спеціальну заглушку. Якщо такий розвиток подій все ж таки відбувся, то цангу потрібно ремонтувати в умовах майстерні;
  • фреза погано тримається в затискачі. Найбільш вірогідною причиною цього є влучення пилу в цангу. Для цього потрібно максимально "розкрити" затискний пристрій та видалити забруднення, наприклад, феном або сухою серветкою. Якщо це не допомогло, краще звернутися до сервісного центру – можливо, окремі елементи цанги зносилися чи зламалися;
  • насадка не виймається із затискача. Причин цієї ситуації маса, починаючи від поломки цанги і закінчуючи виходом з ладу мотора фрезера. Вирішення цієї проблеми - розбирання затискного механізму. У разі фрезера з ручним затискачем таке може статися при прикладанні надмірних зусиль для затискання, наприклад, при використанні ключа або плоскогубців. Так робити не можна, затискати насадку можна лише руками. Вирішення цієї проблеми - заміна стопорної шайби. Апаратний манікюр - всі рішення від "а" до "я"

    Використання якісного інструменту – запорука відмінного манікюру. Досвідчені консультанти інтернет-магазину Bonanza допоможуть підібрати не тільки якісні інструменти для догляду за нігтями, але й перевірені матеріали для них у вигляді фрез. При необхідності ми розповімо про всі прийоми заміни насадок на будь-якій моделі фрезера, щоб Ви могли уникнути неприємних ситуацій та звернень у ремонтні майстерні. Нехай ніщо не затьмарює радості від гарного манікюру та доглянутих нігтиків!