ua
|
ru
Реєстрація Вхід
 Логін*:
 Пароль*:
050 30 52 552
067 46 52 552
093 84 47 447

0 товарів
0 грн.
22 січня 2019 

Види наклейок для нігтів


Особливості створення дизайну нігтів за допомогою наклейок

У сучасних модниць часто виникають ситуації, коли відсутній вільний час на власні нігтики, але дуже хочеться надати їм витонченого і незвичайного вигляду. Саме для цих цілей був розроблений спосіб, завдяки якому можна просто і швидко створити на нігтиках незвичайну картинку або візерунок. Йдеться про оригінальні наклейки на нігті. Ці елементи декору мають невисоку вартість, а їх широкий асортимент порадує навіть найвибагливіших модниць. Вони не можуть повністю відтворити ефект дизайну, зробленого вручну, але допоможуть пожвавити однотонний лак, якщо для Вас важлива терміновість.

Різновиди наклейок на нігті

Слайдер-дизайн є особливою технікою оформлення нігтів за допомогою наклейок з малюнками та візерунками. Ступінь складності дизайну можна підібрати різноманітну, адже виробники пропонують широкий вибір: від найпростіших візерунків до поелементно розмальованих картинок з безліччю кольорів. Ви можете декорувати кожен палець на руках, або оформити один або кілька нігтик залежно від Вашого задуму.

В основному елементи декору ділять на дві великі групи.

 • На прозорій основі - як правило, це візерунок або маленький малюнок, що покриває лише ділянку нігтя. Такі елементи наносять на лак, гель-лак або ніготь, покритий прозорою емаллю. >

  Залежно від способу закріплення, розрізняють водні наклейки і на сухому клеї.

  За способом виконання малюнка наклейки поділяються на:

  • фольговані;
  • дзеркальні;
  • мереживні;
  • фото-наклейки;
  • 3D елементи для створення ефекту ліплення та інші.

  Важливу роль відіграє те, що лише невелика кількість людей здатна побачити різницю між слайдер-дизайном та ручним декором. Ваші готові нігті будуть чудово виглядати.

  Купити оригінальні наклейки для нігтів вигідно в Україні