ua
|
ru
Реєстрація Вхід
 Логін*:
 Пароль*:
050 30 52 552
067 46 52 552
093 84 47 447

0 товарів
0 грн.
27 квітня 2018 

Що таке стемпінг?


Стемпінг - сучасна технологія нанесення малюнка на ніготь

Питання: "Що таке стемпінг для нігтів?" задаються багато дівчат. Це поняття є сучасною технологією декорування, прикраси нігтів малюнками, візерунками, різними зображеннями. У перекладі з англійської "stamping" означає "штампування". Для того, щоб зробити манікюр ще красивішим, стильнішим і привабливішим, варто придбати набір для стемпінгу, в який входить одна або кілька спеціальних металевих пластин (або дисків), штамп із силікону, скрапер, лак, закріплювач. Ви можете придбати комплект або один потрібний елемент. Приміром, на нашому сайті Ви обов'язково знайдете гель-лаки, акрилові фарби, стемпінгові лаки для створення малюнка. Якщо Вам потрібен трафарет - його також можна замовити у нас з доставкою до будь-якого міста. Стемпінг на нігтях можна зробити легко і просто навіть у домашніх умовах. Кожна дівчина впорається самостійно з цікавим та унікальним дизайном. Ви можете вибрати для себе ажурне зображення або малюнок у вигляді квітки, тварини, тістечка і так далі. Такий візерунок нічим не відрізнятиметься від розпису, зробленого Вам в салоні. які будуть служити довго і не розповзатимуться при моделюванні. Прекрасним варіантом стануть акрилові засоби. Вони характеризуються високою щільністю, гарною густотою. Ви легко зможете створити візерунок на нігті за допомогою спеціального штампу. За рахунок того, що лак густий, їм можна максимально рівно та чітко перенести картинку.

Якщо Ваш бюджет обмежений, можете купити для стемпінг-дизайну та бюджетні лаки. Однак, не забувайте про щільність та густоту. Вибирайте найкращі засоби для створення гарного манікюру. Віддавайте перевагу матовим розхідникам. Тільки тоді малюнок не буде прозорим. При виборі лаку для стемпінгу варто враховувати ще й пігментацію матеріалу. Вона має бути високою, а колір яскравим. Купуйте насичені відтінки спеціальних засобів для малювання, оскільки вони будуть добре видно, стануть максимально виділятися на нігтях.

З Bonanza бути красивою просто

манікюр, що покрили нігті лаком або гель-лаком, варто задуматися над дизайном, стильною прикрасою. У цьому випадку Вашим помічником стане інтернет-магазин Bonanza, який пропонує продукцію для стемпінгу за доступною ціною. Ви можете вибрати будь-який матеріал для роботи з трафаретом, а також закріплювач.

Наш магазин є одним з найпопулярніших продавців товарів для нігтьової індустрії. Ми пропонуємо лише оригінальні, сертифіковані товари від відомих вітчизняних та зарубіжних брендів. Всі товари в нашому магазині продаються з доставкою, плата можлива після отримання.