ua
|
ru
Реєстрація Вхід
 Логін*:
 Пароль*:
050 30 52 552
067 46 52 552
093 84 47 447

0 товарів
0 грн.
30 квітня 2018 

Яка лампа краща для гель лаку?


Модний та потрібний девайс для манікюру

У недалекому минулому Ви вирішили пов'язати своє життя з нігтьовим сервісом? Тепер Ви - майстер-початківець. Почали з'являтися перші клієнти. І відразу ж виникла проблема: як облаштувати робоче місце, щоб йти в ногу з часом, і клієнти із задоволенням поверталися до Вас.

Одним із перших Ваших придбань має бути лампа для гель-лаку. Перед покупкою слід вивчити всі різновиди та характеристики виробів. Слухаючи відповіді продавця на питання про те, яку лампу для гель-лаку/шелаку краще придбати, Ви зможете самі оцінити всі переваги та недоліки того чи іншого виду виробу.

Яка лампа для манікюру краща?

В індустрії нейл-арту популярні кілька видів приладів для сушіння шелаку. Вони відрізняються використанням різних джерел світла.

"Піонерами" галузі є ультрафіолетові пристрої для гель-лаку. Їх застосовують у роботі більшість майстрів манікюру. Для таких ламп характерна різноманітність форм та конструкцій. Купівля УФ-пристрою не потребує великої витрати засобів. Сума витрат залежить від бренду та особливостей дизайну. Потужність лампи впливає на сушіння лаку. Чим потужніший пристрій, тим менше часу потрібно для закріплення. До недоліків ультрафіолету відноситься підсушування шкіри під час випромінювання, тому вона потребує додаткового зволоження. Також слід стежити за якістю полімеризації гель-лаку. Після закінчення певного часу лампи можуть випромінювати менше світла - і лак довше полімеризуватиметься. Шелак у таких приладах сушать світлодіоди. Така модель дорожча, але вона того варта. Термін служби LED-пристрою набагато вище. Світлодіоди великої потужності для домашнього користування надмірні. Їх найчастіше використовують у салонах. Для забезпечення рівномірності полімеризації гелю доцільно використовувати лампи із круговим розміщенням світлодіодів.

Окрему нішу на ринку манікюру займають прилади із флуоресцентними лампочками. Їхні переваги:

  • низький рівень споживання електроенергії серед усіх видів ламп;
  • відсутність шкідливого впливу на шкіру та очі;
  • висока швидкість сушіння, що не залежить від виду гель-лаку.

І незважаючи на дорогі цінники, такий вид ламп дедалі більше завойовує місце в манікюрних салонах. /p>

Добре зарекомендували себе і лампи-гібриди на основі світлодіодів та ультрафіолету або газосвітлі+світлодіодні. За допомогою таких пристроїв Ви швидко та якісно просушите будь-який вид гель-лаку.

Яка лампа для сушіння нігтів краща? Перевірена часом конструкція і якість закріплення лаку - ось на які якості пристрою потрібно орієнтуватися. Bonanza крокує в ногу з модою Не втрачайте часу на експерименти зі зразками невідомих торгових марок . Лідери галузі завжди мають величезний арсенал моделей, висока якість яких підтверджується сертифікатами. Онлайн-ресурс beauty-bonanza.com.ua завжди йде в ногу з часом та уважно відстежує тренди та побажання майстрів та клієнтів у сфері нігтьового сервісу. Ми продаємо тільки затребуваний і якісний товар, який, поза всяким сумнівом, надасть красі Ваших нігтиків модної вишуканості.