ua
|
ru
Реєстрація Вхід
 Логін*:
 Пароль*:
050 30 52 552
067 46 52 552
093 84 47 447

0 товарів
0 грн.
03 травня 2018 

Який воскоплав краще?


Що є приладом

Все більша кількість дівчат воліє робити в СПА-салоні або вдома воскову депіляцію, оскільки за допомогою такої процедури можна досягти ефекту гладкої шкіри терміном до 5 тижнів. Під час проведення такої депіляції віск слід розігріти до потрібної температури, щоб отримати триваліший і якісніший результат. Крім того, гарячий засіб розширює пори шкіри і таким способом полегшується процедура висмикування волосся. У домашніх умовах це зробити буде досить проблематично, тому що потрібно підібрати потрібну ємність і витратити чималий час. Ми рекомендуємо придбати спеціальний пристрій для розігріву воску – воскоплав. Його конструкція складається з таких елементів:

  • підставка під резервуар із сировиною;
  • кнопки регулювання температури;
  • провід для розетки або підставка.

Які існують типи воскоплавів

Існує кілька різновидів даних пристроїв і слід ознайомитися з характеристиками кожної з них, щоб визначитися з тим, який воскоплав краще придбати.

  • Банковий. Підходить для використання в салонах краси, тому що призначений для роботи з великою кількістю воску. У такий прилад встановлюється віск безпосередньо у спеціальній баночці. Для нанесення розігрітої сировини застосовується шпатель. Наносити його потрібно дуже обережно, щоби не отримати опіки. Також такі прилади оснащуються термостатом для контролю процесу нагрівання воску та підтримання робочої температури.
  • Касетний. Є найзручнішим та найпростішим у використанні. Призначений пристрій для підігріву воску, який розміщується в спеціальних картриджах (касетах). Вони мають зручний валик, за допомогою якого нагрітий засіб наноситься рівним шаром на поверхню шкіри. Дані моделі воскоплаву компактні та безпечні, оскільки ними неможливо обпектися.
  • Гірляндовий. Використовується в СПА-салонах, оскільки дозволяє нагрівати кілька картриджів з воском. Завдяки цьому процес депіляції набагато прискорюється, дозволяючи майстру обслужити більшу кількість відвідувачів.
  • Комбінований. Поєднує функції касетного і баночного приладу і має нагрівальні ємності як для касет, так і для баночок. Цей воскоплав оснащений для кожного нагрівального елемента окремими кнопками керування та терморегуляторами. Його вартість набагато вища, тому використовують такий воскоплав, в основному, у професійних салонах.

Майстри нігтьового дизайну, а також жінки, які воліють самостійно стежити за своїми нігтиками, оцінять усі переваги наших матеріалів та аксесуарів для манікюру та краси тіла. Ми співпрацюємо лише з надійними виробниками, продукція яких має сертифікати якості та відповідності. Вартість товарів, представлених нашою компанією, доступна бюджету кожного українського покупця. Доставкою товару займаються надійні кур'єрські служби по Києву та Харкові, а також компанії вантажоперевезень в інші міста України. Для постійних клієнтів діє гнучка система знижок. З подробицями Ви можете ознайомитись на сторінках сайту або за телефоном.