ua
|
ru
Реєстрація Вхід
 Логін*:
 Пароль*:
050 30 52 552
067 46 52 552
093 84 47 447

0 товарів
0 грн.
26 квітня 2018 

Як гель для нарощування краще?


Гельове нарощування нігтів у манікюрній індустрії

Одна з сучасних новинок манікюрної індустрії — це гель для нарощування нігтів, популярність якого досягла неймовірних висот. Ця методика ефектного нейл-арту відома не лише професіоналам-майстрам, а й широкій аудиторії модниць. Адже доглянуті руки з бездоганним манікюром — одна із складових іміджу та стильного образу сучасної дами. Для дівчат з тендітними та тонкими нігтьовими пластинами – це єдиний вихід привести свої нігті до ладу. Гель дозволяє приховати дефекти, подовжити нігті, надавши їм міцність, і дає можливість створити гарний стійкий манікюр.

Виробники випускають багатий спектр гелів, що дозволяють легко наростити нігті і в домашніх умовах. У цьому необхідно врахувати кілька моментів під час виборів гелю. Найголовніша рекомендація — вибирати оригінальну та ліцензійну продукцію лише відомих брендів, не піддаючись на привабливі дешеві пропозиції недобросовісних продавців. Адже від якості використовуваних засобів залежить не лише естетична складова манікюру, а й здоров'я нігтів.

Розмаїття гелів: який краще?

Багато дівчат задаються питанням, який гель краще вибрати для нарощування. Насамперед слід розібратися в їх різновидах.

Гелі бувають однофазні, двофазні та трифазні. Сама процедура нарощування складається з кількох кроків. На першому нігтьова пластина покривається засобом, що забезпечує зчеплення гелю з нігтем. Другий етап - це, власне, гелеве моделювання нігтя. Третя — покриття фінішним шаром, що закріплює. Гелі, які поєднують усі три етапи «в одному флаконі» називаються однофазними. Вони прості у використанні та рекомендовані для новачків. Двофазні та трифазні варіанти припускають наявність декількох окремих засобів для кожного етапу. Вони використовуються частіше в салонах, оскільки процедура - складніша і потребує професійних навичок.

Також при виборі гелю потрібно звернути увагу, яким способом забезпечується його застигання. Є світлочутливі засоби, що сохнуть під УФ-лампою, а є такі, що полімеризуються з використанням каталізатора. Перший варіант краще - вони легко піддаються подальшій обробці і не мають різких запахів (однофазні). Другий — складніший у використанні за рахунок підвищеної в'язкості.

В'язкість також відіграє велику роль у моделюванні. Занадто рідка консистенція ускладнить процес, оскільки стікатиме до країв нігтя. Крім того, є ризик утворення тріщин. З дуже густими також працювати важко. Вибирати потрібно засіб середньої в'язкості. Крім урахування загальних рекомендацій, для розуміння який гель краще для нарощування потрібно чітко визначитися з бажаним ефектом — якою довжиною будуть нігті, тип манікюру, наприклад, вітражний, лаковий, французький, акваріум.

Bonanza — все для модного стильного манікюру

У нашому інтернет-магазині Ви придбаєте найякісніші гелі, лаки, допоміжні та супутні засоби, інструменти, лампи для сушіння — все, що необхідно для створення красивого та стійкого манікюру. Ми реалізуємо продукцію виключно оригінальних виробників, крім фальсифікатів, а розумна ціна обумовлена чесною ціновою політикою. Крім того, постійним покупцям надаються знижки. Замовте товар в онлайн-режимі — і ми оперативно доставимо покупку до будь-якої точки України.