ua
|
ru
Реєстрація Вхід
 Логін*:
 Пароль*:
050 30 52 552
067 46 52 552
093 84 47 447

0 товарів
0 грн.
21 січня 2020 

Який шеллак вибрати


Shellac: правильний вибір - відмінний результат

З моменту виведення на ринок нейл-індустрії американською компанією CND (Creative Nail Design) нового продукту під назвою шеллак пройшов жоден рік. Весь цей час його популярність серед жінок постійно зростала. Тим часом конкуренти вигадували свої варіанти гель-лаків, деякі навіть включали в назву саме слово шеллак.

Сьогодні назва шеллак стала синонімом самого поняття гель-лаків, незалежно від виробника. Але у кожного бренду свій варіант гель-лаку, що відрізняється від інших за складом, а значить і за характеристиками. складу. Навіть за такого підходу продукція CND відрізняється від інших брендів, оскільки в її складі лакова складова переважає над гелем, тому шелак від компанії CND правильніше буде назвати лак-гель.

Але головна відмінність продукції всіх брендів - це спосіб нанесення складів, а точніше кількість фаз, що використовуються. За таким принципом їх можна розділити на:

 • трифазні;
 • двофазні;
 • однофазні.

Кожен із способів має свої особливості.

Трифазний спосіб нанесення передбачає використання трьох складових: базового шару (база), кольорового, який наноситься в 1-3 шари (колір), фінішного шару (топ). Такий підхід дозволяє досягти максимальної міцності та відкриває широкі можливості для декоративного оформлення нігтів. Використовують його зазвичай у салонах краси.

Для двофазного нанесення використовується два компоненти: колір, змішаний з базою або топом, і, відповідно, топ або база. Наноситься у два шари, що спрощує всю процедуру манікюру.

Однофазне нанесення передбачає використання суміші 3 в 1 (бази, кольору та топа), достатньо нанести один або два шари. Може з легкістю проводитися в домашніх умовах, але таке покриття найнедовговічніше. ;

 • полімеризуються при нанесенні каталізатора;
 • застигають після опускання на кілька хвилин у холодну воду (найдовговічніші).
 • Так чи інакше, всі шелаки мають свої переваги і недоліки, на що більше звернути увагу - вирішувати Вам.

  Широкий асортимент шелаків за доступною ціною в інтернет-магазині компанії Beauty Bonanza

  Багатий вибір гель-лаків різних брендів дозволяє знайти свій найбільш підходящий. Їх усіх поєднує одна - висока якість за доступною ціною. Ми цінуємо своє ім'я, тому на сайті пропонуємо тільки товари, імпортовані безпосередньо нами, для того, щоб кожен клієнт міг бути впевнений у їхньому оригінальному походження.

  Власний імпорт дозволяє дати привабливу ціну як оптовим покупцям, так і роздрібним клієнтам . Ми передбачили можливість оплати замовлення за фактом отримання, а швидка доставка доступна по всій Україні.

  Задоволені клієнти – найголовніше наше придбання!