ua
|
ru
Реєстрація Вхід
 Логін*:
 Пароль*:
050 30 52 552
067 46 52 552
093 84 47 447

0 товарів
0 грн.
03 травня 2018 

Які пензлі потрібні для манікюру?


Оригінальний манікюрний дизайн

Доглянуті руки з гарним манікюром - предмет гордості всіх жінок. А якщо манікюр зроблений своїми руками, так що його не відрізнити від салонного - гордість подвійно. Прикрасити нігтьову пластину оригінальним малюнком - таке бажання відчувають багато хто. Але не багато хто здогадується, що такі візерунки можна зробити самостійно в домашніх умовах. Для цього потрібні деякі навички, терпіння та правильні пензлі для малювання.

Які потрібні кисті для манікюру

Не впадайте у відчай, якщо з першого разу малюнок не вийшов таким, яким Ви його представляли. Трохи терпіння, практики - і все вийде.

В першу чергу, пензлі для манікюру поділяються на: . Натуральні вироби (вовна колонка, соболя) - довговічні, міцні, придатні для нанесення малюнка будь-якою фарбою. Штучні (полімерні матеріали) – їх ціна нижча, ніж у натуральних, термін експлуатації не довгий, але для новачків – цілком підходящий варіант;

  • товщині та формі ворсу. Товщина інструменту для малювання маркується від 0 до 8 (0 - найтонший пензлик). li гелевого моделювання;
  • гелевого дизайну;
  • акрилу;
  • китайського розпису.
  • Щоб кисті для манікюру служили Вам довго, за ними потрібен ретельний догляд. Закінчивши роботу, пензлі потрібно обов'язково очистити розчинником і промити в теплій воді з нейтральним миючим засобом. Після цього кисть потрібно обов'язково просушити, закрити захисним ковпачком, зберігати в горизонтальному положенні. Bonanza - магазин якісних товарів для нейл-дизайну У нашому магазині Ви можете придбати все для нігтьової індустрії, а також на 100% сумісні товари та витратні матеріали. Ми пропонуємо тільки оригінальні, сертифіковані товари від відомих зарубіжних та вітчизняних торгових марок.

    Зв'язавшись з нами за телефоном або онлайн, Ви отримаєте необхідну консультацію фахівця з усіх питань, що стосуються нашої продукції, її якості, способів використання та ін.

    Для наших постійних клієнтів та оптових покупців передбачені спеціальні знижки. Замовлення доставляють по всій Україні.