ua
|
ru
Реєстрація Вхід
 Логін*:
 Пароль*:
050 30 52 552
067 46 52 552
093 84 47 447

0 товарів
0 грн.
21 січня 2020 

Які бувають насадки для манікюрного фрезера


Фрезер для манікюру зробить нігтики ідеальними

Оригінальний манікюр - та родзинка, яка дозволить будь-якій представниці прекрасної статі виділитися з натовпу, підкреслити свій образ та витонченість. Останнім часом на робочому столі майстра манікюру все частіше можна побачити набір спеціальних інструментів, які сприяють покращенню якості процедури.

Фрезер із насадками - один із таких апаратів. З його допомогою виконання манікюрних процедур набагато спрощується, адже нігті не потрібно розпарювати та зволожувати. Але апаратний манікюр не дасть якісного результату при використанні однієї фрези. Щоб милуватися красивими нігтиками і руками тривалий час, необхідно наявність цілого набору спеціальних насадок, кожна з яких відповідає за свою ділянку роботи. процедур на нігтьовій пластині та кутикулі, а також при нарощуванні нігтьової пластини. З необхідних завдань, необхідно використовувати певні види насадок. Їх розрізняють за матеріалом виготовлення, абразивністю та функціями, які вони виконують. покривів. Маленькі фрези використовуються для кутикули та бічних валиків з грубою шкірою. Насадки з великим діаметром можна застосовувати для чищення мозолів;

 • керамічні насадки використовуються для обробки жорсткої нігтьової пластини, а також мозолів, тріщин, натоптишів;
 • металеві. Ці насадки – часті "гості" на столі майстра манікюру. Здобули вони собі славу надійних помічників завдяки матеріалу виготовлення - якісному медичному сплаву;
 • фрези із силікону використовуються при фінішній обробці нігтя.
 • За формою виготовлення розрізняють такі види фрез:

  • конус - за допомогою даних насадок можна шліфувати та обробляти бічні нігтьові валики;
  • зворотний конус - використовується для обробки мозолів та країв нігтьової пластини;
  • бор - прибере птеригій з нігтьової пластини;
  • куляста фреза, насадка у вигляді голки - використовуються для обробки поверхні у важкодоступних місцях.

  Де купити якісні фрези для апарату?

  Під час придбання фрезера для манікюру і педикюру у кожного майстра чи любителя-початківця виникає питання про те, які потрібно мати фрези і в якій кількості. Природно, ідеальний варіант - це наявність повного набору різного виду і складу фрез, які дозволять виконувати обробку різного роду поверхонь (як нігтьової пластини, так і епідермісу). Але для майстра-початківця достатньо буде мати кілька популярних насадок у своєму арсеналі, які дозволять виконати основні види обробки.

  Інтернет-магазин Bonanza – експерт у галузі нейл-арту. Підібрати якісні набори інструментів для манікюру, лаки, гель-лаки та інші витратні матеріали допоможуть кваліфіковані спеціалісти нашого інтернет-ресурсу.