ua
|
ru
Реєстрація Вхід
 Логін*:
 Пароль*:
050 30 52 552
067 46 52 552
093 84 47 447

0 товарів
0 грн.
24 грудня 2018 

Як вибрати якісний фрезер для манікюру? Керівництво для початківців

Фрезер - серйозне придбання, над яким багато новачків довго думають. Є спокуса взяти найдешевшу модель. Але чи впорається вона з роботою? Допоможемо вибрати апарат, який вас не підведе: все, що потрібно знати для здійснення правильної покупки! Як вибрати фрезер для манікюру? Професійне обладнання, яким можна працювати як в салоні, так і вдома складається з декількох блоків.

блок живлення;

ручка; Розбираючись з обладнанням, ви зустрінете згадки про сенсорні екрани, функції програмування, запам'ятовування обраних режимів. Це все відноситься більше до потужних апаратів, які використовуються для педикюру. У професійному апараті обов'язково є така функція. Вона означає, що насадка може обертатися як праворуч, так і зліва направо. Це просто необхідно при педикюрі, коли вам потрібно працювати зі шкірою, зручно при корекції нігтів, апаратному манікюрі .

Що робить фрезер? За допомогою апарату коригують відрослі нігті: гель або акрил. Він швидко обпилює зайвий матеріал. Апаратний манікюр передбачає використання фрезера для видалення кутикули. Він допомагає відполірувати нігті, прибрати зайву довжину. Використовується при нарощуванні, щоб швидко надати форму. Педикюр без апарата неможливий! Чарівна паличка робить ніжки доглянутими. Фрезер необхідний при обробці проблемних місць, особливо діабетичної стопи з тріщинами. Фрезер вашої мрії: який він? Як вибрати фрезер для нарощування нігтів? Що підійде для апаратного манікюру, а з чим можна замахнутися на педикюр? Розбираємось з параметрами.