ua
|
ru
Реєстрація Вхід
 Логін*:
 Пароль*:
050 30 52 552
067 46 52 552
093 84 47 447

0 товарів
0 грн.
22 січня 2019 

Як зняти гель-лак шеллак?


Шелак - особливості застосування

Шелак – новий матеріал у нігтьовій індустрії, який швидко завоював велику популярність завдяки простоті використання, бездоганній якості та довговічності покриття. Він успішно поєднує переваги лаку та гелю для нарощування. Багато жінок покривають нігті шелаком, не звертаючись до майстра, тому що процедура ця - нескладна і мало чим відрізняється від нанесення звичайного лаку, хіба потребою застосування ультрафіолетової лампи. Нігті чудово виглядають протягом тривалого часу, але рано чи пізно настає момент, коли манікюр вимагає оновлення і потрібно знімати гель-лак (шелак).


Як правильно зняти шеллак з нігтів шелаку

Компанія CND випускає засіб під назвою Product Remover для швидкого та безпроблемного зняття покриття, а також Shellac Remover Wrap – одноразові спонжі, які змочують рідиною для зняття, а потім кріплять на ніготь та витримують близько 15 хвилин, щоб лак розчинився. Після зняття спонжів залишається лише прибрати залишки гель-лаку за допомогою палички з апельсинового дерева, яка не залишить подряпин та слідів. Після цих процедур нігті можна знову покрити шелаком, але краще дати їм тиждень відпочити.

Якщо Ви хочете зняти покриття, а спеціальних засобів у Вас немає, то можна скористатися і звичайною рідиною для зняття лаку з ацетоном, змочивши в ній ватяні диски та закріпивши їх на нігтях фольгою. Звичайно, при такому способі на зняття лаку може піти набагато більше часу і сил, але потрібний ефект буде досягнутий. Важливо пам'ятати, що після зняття фольги шеллак потрібно видаляти негайно, поки він знову не застиг.

Купити в Bonanza

В Магазині Bonanza - Рідини для зняття лаку та гель-лаку, апельсинові палички та інші витратні матеріали можна замовити разом із основними матеріалами за розумними цінами у нашому магазині. У нас своєчасне відправлення товару, сплатити який можна готівкою, кур'єру в Києві та Харкові, електронним платежем або післяплатою при отриманні товару у відділеннях компаній-перевізників.