ua
|
ru
Реєстрація Вхід
 Логін*:
 Пароль*:
050 30 52 552
067 46 52 552
093 84 47 447

0 товарів
0 грн.
30 квітня 2018 

Як зробити слайдер дизайн?


Слайдер-аплікація - легко і доступно

Вам не подобається одноманітність? Ви любите зміни у всьому: як у житті, так і у своєму образі? Вам подобається часто міняти стилі, а манікюр повинен гармоніювати із Вашим настроєм? Тоді Вам потрібно спробувати зробити слайдер-дизайн для нігтів. Адже він легкий і зручний у нанесенні та доступний за ціною. Такий вид дизайну додасть особливість Вашому образу.

Слайдери - це спеціальні малюнки, які наклеюються на ніготь, покритий звичайним лаком, гель-лаком або акрилом. На спеціальній підкладці розміщується картинка, яку треба намочити та нанести на поверхню нігтя. Ця тоненька фактура малюнка лягає чітко на нігтьову платівку, приймаючи її форму.

Перед тим, як робити слайдер-дизайн нігтів, важливо визначитися з малюнком. Їхня різноманітність підкорює представниць слабкої статі, які часто не можуть вибрати, що їм подобається. Хочеться і одне, і друге, і третє. Тому для початку визначтеся, з якою метою Ви робите манікюр і чи гармоніюватиме він з Вашим чином. Якщо Ви збираєтеся на роботу в офіс - підходить спокійний однотонний дизайн, який не притягує до себе оточуючих. На вечірку до друзів можна зробити оригінальний веселий малюнок у яскравих тонах. Потрібно звернути увагу і на те, що якщо слайдер буде нанесений на гель-лак або акрил, то радуватиме він Вас пару тижнів. Тоді продумайте наперед, який малюнок буде універсальним.

Як правильно наносити слайдер на ніготь?

Для того, щоб зробити манікюр зі слайдером у домашніх умовах, необхідно виконати всього кілька дій:

  • традиційна обробка нігтя перед манікюром: розпарювання та дезінфекція рук, видалення кутикули, оформлення кінчиків нігтів, для гель-лаку та шелаку необхідно ще зняти верхній шар нігтьової пластини для кращого зчеплення з базовим шаром;
  • покриття тонким шаром основи-бази;
  • нанесення лаку та його висушування;
  • нанесення слайдер-аплікації. Визначившись з картинкою, виріжте її формою нігтя, потримайте кілька секунд у теплій воді. Потім акуратно знімаєте малюнок пінцетом і оформляєте ніготь або відразу мокрим прикладаєте до поверхні і видаляєте паперову підкладку;
  • підсушування або видалення вологи з нігтьової пластини та нанесення закріплюючого шару.

Наносити аплікацію на ніготь треба дуже акуратно на повністю висохлий лак, щоб не було бульбашок та нерівностей. Якщо під тоненьку плівочку малюнку потрапить повітря, то через певний час Ви можете просто зачепити та порвати її. Обов'язково слідкуйте за тим, щоб лак основи та топове покриття добре висохли, інакше через пару годин на Вас чекає глибоке розчарування.

Bonanza - манікюр від "а" до "я"

< У нашому інтернет-магазині Bonanza Ви легко знайдете все, що потрібно для якісного манікюру. Вся продукція зручно класифікована за розділами. Вам не доведеться йти в магазин і витрачати час на пошук та вибір якісного шелаку чи стерилізатора. Ми допоможемо визначитись із брендом продукції, яка найбільше може Вам підійти. Адже ресурс Bonanza - один із лідерів із продажу матеріалів для нігтьового сервісу найвідоміших брендів My Nail, Harmony Gelish, CND та інших. Нам довіряють найкращі - ми цінуємо свою репутацію.