ua
|
ru
Реєстрація Вхід
 Логін*:
 Пароль*:
050 30 52 552
067 46 52 552
093 84 47 447

0 товарів
0 грн.
09 серпня 2018 

Як отримати ідеальну форму нігтів? Які форми бувають, як їх правильно зробити

Популярні форми нігтів: назви

У моді - природність. Зараз багато жінок вважають за краще нехай короткі нігтики, але свої. На жаль, не всі фантастичні образи можна реалізувати на натуральних нігтях. Вони можуть зламатися, якщо ви вирішите випиляти на них, наприклад, тонкий стилет. Тоді як гель або акрігель (полігель) терплять будь-які забаганки. Щоб допомогти вам із підбором ідеальної форми, розберемося, які варіанти існують. Адже треба враховувати не лише натуральність: відіграє роль довжина пальців та особливості будови кисті! Отже, які модні форми нігтів 2018?

· Округла Найприродніший варіант, створений самою природою. Підтримувати цю форму натуральних нігтів найпростіше. Чи не хочете витрачати багато часу на манікюр? Тоді це ваш варіант.

Як створити округлі нігтики? Змоделюйте квадрат, а потім злегка пройдіться пилкою по природному вигину гармат пальців.

Кому підійде: для всіх типів рук. Зручна для леді, які не хочуть переживати про довжину нігтів. Найбільш природна, адже вільний край точнісінько повторює вигин пальця. Як створити форму нігтів овал? така форма візуально їх подовжує. Жорсткий квадрат Уже довгі роки користується величезною популярністю. Зовнішньо є 2 паралельні лінії з боків і вільний край, підпиляний перпендикулярно. Цей варіант вважається досить міцним. Правда, на тонких нігтиках куточки можуть загинатися в міру відростання. Як створити квадрат? Домогтися такої форми просто: досить спиляти кінчик пилкою перпендикулярно. Цікаво виглядає на володарках широких нігтьових пластин. М'який квадрат Це суміш квадрата і овалу - ще одна популярна форма в нейл арті. Вона поєднує в собі класику квадрата, але дарує м'якість ліній за рахунок округлених країв. Як створити форму нігтів м'який квадрат? Спочатку випиляєте чітку квадратну форму, а потім округліть боки. Добре виглядає на короткій і середній довжині. Форма нігтів мигдаль Її особливість - відсутність куточків. Вона схожа на овал, але вона спрямована вгору. Ширше біля основи і тонше з боків: дієво нагадує мигдаль. Як зробити мигдалеподібну пластину? Для цього виберете центральну точку на кінчику, яка послужить вам піком. Від неї працюйте пилкою в обидва боки. Зробіть лінії плавними.

Кому підійде: дамам з короткими пальчиками. Бажано, щоб нігтьове ложе не було надто довгим. Занадто витягнутий «мигдаль» втрачає гармонію і витонченість ліній. Такі загострені кінчики не часто зустрінеш на природних нігтях. Стилети зазвичай воліють красуні з

гелевими або акриловими нігтиками. Форма нігтів стилет чудово підходить для створення різноманітних дизайнів. Як створити стилет? Потрібно вибрати центральну точку посередині нігтя. І пройтися від неї пилкою в обидва боки. Тільки кут нахилу пилки повинен бути більшим і різкішим. Їх виконують у тій же техніці, але вони виглядають зовсім інакше за рахунок широкого кінчика. Придивіться, чи ця форма не нагадує вам пуанти? Її не бажано виконувати на “рідних” нігтях – так ви їх швидко зламаєте. Але на гелевих або акрилових "балерина" виглядає цікаво. Ви можете легко перетворити свої стилети в пуанти самостійно, і манікюр буде виглядати оновленим. Як зробити форму нігтів балерина? Після цього поставити пилку перпендикулярно кінчику і трохи його заточити.

Кому підійде: для всіх типів пальців. виглядати елегантно й акуратно, якщо правильно підібрати форму. Інакше вільний край загинатиметься, а манікюр виглядатиме неохайно. Для поліпшення зовнішнього вигляду рук можна вибрати спеціальні засоби для зміцнення нігтів, які запобігають розшаровуванню. Враховуйте вашу професію та активність. Для роботи на харчоблоках, в медустановах також рекомендовано вибирати коротку або середню довжину. У вас ламкі нігті, але ви хочете різноманітність манікюру? Спробуйте нарощування гелем, наприклад сучасним полігелем. Це міцний матеріал, який витримає різні навантаження. Сподіваємося, що наша стаття допомогла визначитися з вибором оптимальної форми. Ви можете поекспериментувати із різними стилями, щоб вибрати свій варіант. Домогтися ідеальних ліній вам допоможуть спеціальні пилки і засоби по догляду за нігтями. А все необхідне ви знайдете в нашому інтернет-магазині!