ua
|
ru
Реєстрація Вхід
 Логін*:
 Пароль*:
050 30 52 552
067 46 52 552
093 84 47 447

0 товарів
0 грн.
08 січня 2019 

Як правильно одягати форми для нарощування нігтів?


Як правильно надягати форми для нарощування нігтів

Коли нігтьова пластина занадто ламка і тонка, жоден лак не тримається довго. Нігтики згинаються і на лаку з'являються тріщини. Щоб це виправити нещодавно придумали засоби для нарощування. Штучні варіанти міцніші. Але, крім того, Ви можете підібрати будь-яку форму нігтя незалежно від вихідної. Навчитися нарощувати – дуже просто.

Форма для нарощування використовується для надання конкретного зовнішнього вигляду нігтям. Це свого роду будівельні риштування, які допомагають створити штучні міцні нігті - акрилові або гелеві. Зазвичай липкі форми з одного боку, тому вони міцно прикріплюються під вільним краєм пластини. Це дозволяє легко вибрати стиль від повсякденного до більш екстремального.

Як досягти кращого результату

поверхню.

Щоб досягти бажаного результату, спочатку очистіть форму від підкладки. Потім видаліть отвор для пальця. Використовуючи металеві трубочки для нарощування, Ви зможете досягти необхідної структури. Слід підібрати трубочку, суворо виходячи з ширини нігтьової пластини. Помістивши форму спочатку на трубочку по центральній лінії, надайте їй відповідний вигляд. Потім загнить вільні пелюстки великим і вказівним пальцями, але не до кінця. Це необхідно для створення арки.

Витягнувши трубочку, розкрийте нижній край. Далі – найвідповідальніший момент: необхідно розмістити форму під вільним краєм натуральної нігтьової пластини. Переконайтеся, що між ними немає проміжку. Кінець форми має бути круглим та відкритим. Коли Ви задоволені положенням, приклейте форму на верхній фаланзі нижче нігтя.

У продажу Ви можете знайти одноразові та багаторазові варіанти. Може здатися, що купівля багаторазових варіантів є довгостроковою та вигідною. Але насправді виявляється, що одноразові набагато зручніше в експлуатації, тому що вони еластичніші. Крім того, Ви можете підібрати варіанти для певної форми - мигдалеподібної, квадратної, загостреної або круглої . Або купити універсальний варіант на всі випадки життя.

Де замовити відповідні товари

продукції для нарощування нігтів та створення незвичайного нейл-арту. Завдяки великому досвіду, ми знаємо, як задовольнити потреби наших клієнтів. Тому на нашому сайті можна прочитати оптимальну інформацію про кожен товар.

Наші досвідчені консультанти завжди раді допомогти Вам та відповісти на будь-який питання щодо продукції. Оформити замовлення Ви можете онлайн або зателефонувавши. Деталі доставки та оплати Ви можете дізнатися на сайті.