ua
|
ru
Реєстрація Вхід
 Логін*:
 Пароль*:
050 30 52 552
067 46 52 552
093 84 47 447

0 товарів
0 грн.
30 квітня 2018 

Як зробити слайдер дизайн на гель лак?


Слайдер-дизайн - новий формат нейл-арту

Мода в індустрії нейл-арту на місці не варто. З'являються все нові тенденції та напрямки. Майже кожна представниця жіночої статі мріє про красиві та доглянуті нігті. Але з різних причин не всім доступні послуги манікюрних салонів та майстрів. Модний та якісний манікюр можна зробити і в домашніх умовах. Для цього потрібно лише Ваше бажання, всі необхідні матеріали та трохи досвіду.

Вам треба виглядати надвечір дивовижно, а запис до улюбленого манікюрного майстра розписано на пару тижнів вперед? Тоді на допомогу прийде спеціальний віяння у нейл-індустрії – слайдер-дизайн. Адже не кожен зможе самостійно робити модний малюнок акрилом на нігтьовій пластині. За допомогою нового типу декору будь-який манікюр можна зробити яскравим і незабутнім. Слайдери – це спеціальні перекладні наклейки. Їхньою перевагою є те, що вони прості у використанні, мають доступну ціну, наносити їх можна навіть у домашніх умовах.


Щоб робити слайдер-дизайн на гель-лаку в домашніх умовах, потрібно:

  • продезінфікувати поверхню нігтя, обробити кутикулу та прибрати верхній глянсовий шар нігтьової пластини;
  • завдати базове покриття і повністю висушити його в спеціальній лампі;
  • нанести наступний липкий шар основного гель-лаку, підсушити його і після цього можна клеїти слайдер-дизайн на ніготь. Необхідно акуратно відокремити малюнок від підкладки та наклеїти на нігтьову пластину. Відступаючи від краю кутикули на пару міліметрів, Ви досягнете рівності в нанесенні самого малюнка. Ретельно висушіть нігтьову пластину для подальших дій;
  • нанесення останнього фінішного покриття закріпить малюнок і додасть Вашим нігтям природного блиску та краси;
  • після нанесення кожного шару треба обов'язково підсушувати нігті в спеціальній сушінні, інакше якісного манікюру не вийде.

Малюнки на поверхню нігтьової пластини необхідно приклеювати акуратно, щоб не залишилося нерівностей та бульбашок з повітрям. Інакше через деякий час це може призвести до пошкодження аплікації слайдера. Якщо ви чітко дотримувалися правил нанесення слайдер-картинки на гель-лак, то манікюр, що вийшов, буде радувати Вас не один тиждень.

Слайдер зовсім не обов'язково повинен наноситися на всі нігті. Достатньо навіть однієї нігтьової пластини, щоб виділити індивідуальність володарки манікюру. Такий дизайн буде виглядати привабливо, і навіть досвідчений майстер не зможе відрізнити різницю з малюнком, нанесеним вручну. У Вас виникли питання щодо якості та використання того чи іншого матеріалу для нейл-арту? Ви не можете визначитися у виборі гель-лаку чи спеціального сушіння для нігтів? Тоді зверніться до нашого інтернет-магазину Bonanza. Наші фахівці дадуть професійні консультації з усіх питань, що Вас цікавлять. Ми гарантуємо якість та наявність сертифікатів на свій товар, оскільки є безпосереднім постачальником продукції відомих брендів нігтьової індустрії Nail Tek, CND, Seche та інших.