ua
|
ru
Реєстрація Вхід
 Логін*:
 Пароль*:
050 30 52 552
067 46 52 552
093 84 47 447

0 товарів
0 грн.
22 січня 2019 

Чим дезінфікувати манікюрні ножиці?


Щоб надати нігтям рук і ніг доглянутий вигляд, існують спеціальні косметичні процедури: манікюр і педикюр. Проводяться вони майстрами, що пройшли спеціальне навчання, в салонах краси. Відповідальні майстри завжди стежать, щоб манікюрний інструментарій був простерилізований і продезінфікований. Це дуже важливі заходи, від яких залежить здоров'я клієнта та самого майстра. Проводяться вони з метою не допустити поширення таких вірусних та інфекційних захворювань, як гепатит, ВІЛ, герпес, туберкульоз та інших. Виробники nail-індустрії серйозно займаються розробкою різноманітних антисептиків для рук , дезінфікуючих та знезаражувальних засобів для кожного виду поверхонь.

В інтернет-магазині Bonanza Ви завжди можете вибрати спеціальний дезінфікуючий препарат для різних видів манікюрного інструментарію (ножиць, кусачок, книпсерів, пилок, інших). У нас - великий вибір тільки якісних брендових деззасобів, що володіють антибактеріальною, протитуберкульозною, фунгіцидною діями. > Професійні манікюрні ножиці виготовляються з медичного металу. Тому, щоб їх продезінфікувати, слід застосовувати лише спеціальні засоби, які мають у складі добавки проти корозії. Операція проводиться у спеціальних дезінфекторах, які бувають різних видів. З дезпрепаратів готуються водні розчини, що дезінфікують (у воду додається концентрований препарат). Потім розчин на 20-30 хвилин опускаються ножиці в розкритому вигляді. Інструмент занурюється у розчин усіма своїми частинами. Велика концентрація розчину зменшує час дезінфекції інструменту.

Сучасні дезінфікуючі препарати безпечні для людини (не містять токсичних та екологічно небезпечних компонентів). Назвемо деякі дезпрепарати:

  • Неостеріл;
  • Дезекон;
  • Дезефект;
  • Оптімакс;
  • Аламінол;
  • інші.

В інтернет-магазині Beauty-Bonanza пропонується універсальна дезінфікуюча рідина для манікюрних ножиць Jerden Proff.

Продезінфіковані, очищені та просушені манікюрні ножиці повинні бути також простерилізовані для знищення суперечок мікробів. Для стерилізації використовуються стерилізатори: кварцова кулькова, сухожарова шафа (термостерилізатор), ультрафіолетова, автоклав. Перед поміщенням у стерилізатори ножиці укладають у паперові пакети (крафт-пакети). Висока температура робить свою справу: знищуються усі мікроби. Повністю остиглий інструмент виймається і відправляється на зберігання в ультрафіолетовий стерилізатор. class=""> Де купити дезінфікуючий засіб для манікюрних ножиць

В інтернет-магазині Bonanza у великому асортименті представлені сертифіковані та якісні дезінфікуючі засоби та дезінфектори для салонного та домашнього використання. У нас прийнятні ціни, відмінний сервіс, уважні менеджери, приймається будь-яка форма оплати, куплений товар швидко доставляється в будь-який регіон України. Ми дбаємо про Ваш бізнес та красу Ваших рук!