ua
|
ru
Реєстрація Вхід
 Логін*:
 Пароль*:
050 30 52 552
067 46 52 552
093 84 47 447

0 товарів
0 грн.
22 січня 2019 

Топ та база для гель-лаку. Як наносити?


Особливості нанесення топу на гель-лак

Топ є фінішним покриттям нігтя. Він наноситься на останній етап виконання манікюру. Після нанесення даного покриття нігті необхідно помістити в ультрафіолетову лампу для висушування і через дві хвилини обробити кремом або маслом (щоб не пересушити шкіру в області нігтьової пластини).

За технологією нанесення гель-лаку поверх топу не можна малювати та фарбувати. Його поверхня повинна бути рівною, без горбків, і якщо щось раптом потрапило на пензлик або ніготь, то рекомендується змити топ і нанести його заново. Якщо цього не зробити, то нігтик матиме неохайний вигляд або манікюр може бути зіпсований, якщо на нього потрапить вода або побутова хімія. Не можна забувати про запечатування нігтя, для чого необхідно пензликом провести по кінчику нігтика і накласти трішки топа на його внутрішній стороні. Таким чином, даний шар на краю нігтя забезпечує тривале збереження манікюру. Важливу роль також відіграє нанесення топового шару на краєчки нігтя біля кутикули. Адже без топу через кілька днів непокритий гель-лак у країв потріскається. Навіщо наносити базовий шар під гель-лак

Базу та топ потрібно наносити під гель-лак для того, щоб забезпечити якісне зчеплення нігтьової пластинки з лаком. Також ця речовина захищає від потрапляння пігменту всередину нігтьової пластини. З його допомогою успішно відновлюється архітектура нігтьової пластини, повертається її первісний природний вигляд. На оброблений базою ніготь гель-лак накладається більш гладким і рівним шаром, в результаті його поверхня набуває глянсового блиску. Якщо Ви хочете придбати якісні топ та базу під гель-лак для створення оригінального манікюру, то наш інтернет-магазин допоможе Вам зробити правильний вибір. Кваліфіковані фахівці дадуть відповіді на важливі для Вас питання щодо даних товарів. У нас на сайті Ви знайдете продукцію для манікюру від провідних виробників краси. Для замовлення достатньо лише вибрати оптимальну для Вас форму оплати та спосіб доставки. Для нас немає територіальних обмежень. Ми доставимо Ваше замовлення до будь-якої точки України.